Przejdź do treści głównej

Akcja UE w Polsce: Moja zdrowa rodzina

autor(ka): oprac. redakcja
2014-09-23, 20:19
archiwalne
Komisja Europejska rozpoczęła 23 września 2014 w dwóch województwach w Polsce akcję społeczną mającą na celu zwiększenia konsumpcji warzyw i owoców przez dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby starsze. Chodzi o województwa kujawsko-pomorskie oraz podkarpackie. Analogiczna akcja prowadzona jest także na Węgrzech, w regionach Észak-Alföld i Észak-Magyarország.

Akcja „Moja zdrowa rodzina” jest organizowana przez Komisję Europejską w celu zwiększenia konsumpcji warzyw i owoców przez dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby starsze.

Inauracja akcji odbyła się 23 września 2014 r. w Toruniu i w Rzeszowie.

Komisja zachęca do zarejestrowania się na stronie, żeby dostawać bezpłatne porcje starannie wyselekcjonowanych owoców i warzyw wraz z pomysłami na smaczne i zrównoważone posiłki dla całej rodziny.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Kobieta w ciąży lub matka dziecka poniżej 1 roku, dzieci w wieku 10-15 lat oraz osoby starsze (65+) są zaproszone do udziału w projekcie. „Moja zdrowa rodzina” będzie odbywać się w wybranych miejscowościach w województwach kujawsko-pomorskim oraz podkarpackim.

Formularz zgłoszeniowy do projektu znajduje się na stronie www.mojazdrowarodzina.pl.

Jeżeli chcesz promować projekt w swojej społeczności, w szkole, biurze lub na ulicy, możesz pobrać ze strony plakaty i inne materiały marketingowe.

Jeżeli chciał(a)byś stać się partnerem projektu lub masz ogólne pytania dotyczące projektu „Moja zdrowa rodzina”, napisz na adres: .


Po więcej informacji odzwiedź strony:

www.mojazdrowarodzina.pl

www.facebook.com/mojazdrowarodzina

#myhealthyfamily


Źródło: @EU_Health
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • kobiety
  • ochrona zdrowia
  • seniorzy