Przejdź do treści głównej

Kraków. Debata „Polska smart – samorząd przyszłości"

autor(ka): Anna Jaruga
2015-09-24, 12:23
archiwalne
„Polska smart – samorząd przyszłości. Jak nasze miasta zmienią się do 2020 roku?". Debata z udziałem ekspertów, samorządowców, przedstawicieli NGOs oraz biznesu odbędzie się 8 października 2015 r. w Krakowie.

W tym roku obchodzimy 25-lecie samorządności w Polsce. W związku z tym ośrodek THINKTANK we współpracy z Orange Polska oraz Urzędem Miasta Krakowa organizuje debatę „Polska smart – samorząd przyszłości. Jak nasze miasta zmienią się do 2020 roku?". Podczas wydarzenia nie tylko podsumujemy ostatnie 25 lat, ale także porozmawiamy o nowej puli środków unijnych dla Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego i Polski południowej.

W debacie swój udział potwierdzili już: Agata Dąmbska (Forum Od-nowa), Krzysztof Głuc (Sądeckie Wodociągi), dr hab. Marek Kozak (prof. Uniwersytetu Warszawskiego), dr hab. Stanisław Mazur (prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie), Bartłomiej Michałowski (Orange Polska), Maciej Ostrowski (Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice), Janusz Sepioł (Senator RP, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji), Dominika Ziarkowska (Orange Polska).

Rejestracja oraz program: http://mttp.pl/rejestracja/debata-polska-smart


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: THINKTANK
Miejsce: budynek Urzędu Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2015-10-08
Organizator:

THINKTANK

Adres:

Mińska 25, 03-808 Warszawa, woj. mazowieckie

Www:

http://mttp.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny
  • współpraca z administracją