Przejdź do treści głównej

Konsultacje Pomorskiego Systemu Współpracy i Wspierania Organizacji Pozarządowych

autor(ka): Marek Olechnowicz
2015-09-17, 09:48
archiwalne
Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych zachęca do udziału w konsultacjach Pomorskiego Systemu Współpracy i Wspierania Organizacji Pozarządowych. Państwa wypowiedzi w zakresie poniższych zagadnień zostaną uwzględnione przy dalszej pracy nad Systemem. Konsultowany dokument znajduje się w załączniku oraz pod adresem: www.prop.pomorskie.pl. Konsultacje trwają do 4 października 2015!

Szanowni Państwo. Po latach ogólnych sformułowań oraz wspólnych prac nad zakresem systemu współpracy i wsparcia pomorskich organizacji pozarządowych udało się w gronie ponad 20 przedstawicieli pomorskich NGOsów wypracować roboczą wersję Pomorskiego Systemu Współpracy i Wspierania Organizacji Pozarządowych. Jest to materiał o charakterze strategicznym z myślą o kolejnych latach naszej wspólnej realizacji działań na rzecz rozwoju sektora w woj. pomorskim, które wspólnie uznamy za istotne. Na Państwa uwagi czekamy do dnia 4.10.br., po czym przepracowany w oparciu o nie dokument raz jeszcze zostanie z Państwem skonsultowany tak, by podczas Pomorskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych w dniu 23 października mógł on zostać przyjęty przez pomorskie organizacje pozarządowe.

Poniżej znajduje się link do ankiety konsultacyjnej.

Całemu Zespołowi oraz wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za udział w pracach oraz konsultacjach Pomorskiego Systemu Współpracy i Wspierania Organizacji Pozarządowych.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: .

Link do ankiety konsultacyjnej: http://bit.ly/1QjtPUs .

Z poważaniem i serdecznym pozdrowieniem

Paulina Kremer - Koordynatorka Zespołu

Marek Olechnowicz - Przewodniczący PROP


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych
Miejsce: woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2015-09-17 do 2015-10-04
Organizator:

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych

E-mail:

prop@vp.pl

Www:

http://www.prop.pomorskie.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • konkursy interdyscyplinarne
  • wspieranie organizacji
  • współpraca między organizacjami
  • współpraca z administracją