Przejdź do treści głównej

Gdańsk: konsultacje społeczne projektu Programów Operacyjnych

autor(ka): Agnieszka Skrzypska
2015-10-22, 10:13
archiwalne
Zespół Roboczy ds. opracowania Programów Operacyjnych do Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus zaprasza do wyrażenia uwag i opinii na temat zapisów projektu Programów Operacyjnych, które stanowić będą kluczowe narzędzie wdrażania Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus. Uwagi można zgłaszać do 19 listopada 2015.

Konsultacje społeczne projektu Programów Operacyjnych potrwają od 21 października do 19 listopada 2015 roku. Mogą wziąć w nich udział mieszkańcy Miasta Gdańska oraz podmioty społeczne i gospodarcze z siedzibą na obszarze Miasta Gdańska. Projekt Programów Operacyjnych, formularz konsultacyjny oraz regulamin dostępne są pod adresem: http://www.gdansk.pl/strategia.

Uwagi i opinie wnoszone za pośrednictwem formularza konsultacyjnego przesyłać można drogą elektroniczną na adres: lub składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12 w sali Zespołu Obsługi Mieszkańców nr 3, stanowiska nr: 14-17 w dniach i godzinach pracy Urzędu.

W ramach konsultacji zapraszamy Państwa również do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 29 października 2015 roku o godz. 17:00 w budynku ECS, sala Wystaw Czasowych.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem Programów Operacyjnych oraz liczymy na Państwa aktywny udziału w konsultacjach.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Zespół Roboczy ds. opracowania Programów Operacyjnych do Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus
Miejsce: Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: od 2015-10-21 do 2015-11-19
Organizator:

Zespół Roboczy ds. opracowania Programów Operacyjnych do Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus

Adres:

Gdańsk, woj. pomorskie

Www:

http://www.gdansk.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze strukturalne
  • miasto
  • rozwój lokalny