Przejdź do treści głównej

Konsultacje MR: Prognoza środowiskowa Planu Transportowego dla PO PW

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2016-04-14, 10:52
archiwalne
Ministerstwo Rozwoju. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Ministerstwo Rozwoju (MR) zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Planu Transportowego dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020”, które trwają od 13 kwietnia ­do 16 maja 2016 r.

Plan Transportowy dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020 przedstawia stan rozwoju transportu w obszarach funkcjonalnych miast wojewódzkich Polski Wschodniej oraz wnioski i rekomendacje co do priorytetowych inwestycji w zakresie transportu drogowego.

Prognoza oddziaływania na środowisko powstała, by ocenić potencjalne i rzeczywiste skutki dla środowiska, jakie będzie miała realizacja Planu. Podstawą do oceny skutków jest analiza stopnia i sposobu uwzględnienia aspektów środowiskowych w projekcie dokumentu.

Uwagi i opinie do „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Planu Transportowego dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020” można kierować za pośrednictwem formularza konsultacyjnego, przesyłając go:
- na adres poczty elektronicznej: (wpisując w tytule wiadomości: „Uwagi do prognozy ooś PT”)
lub
- pocztą tradycyjną na adres:
Ministerstwo Rozwoju
Departament Programów Ponadregionalnych
Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa
z dopiskiem: „Uwagi do prognozy ooś PT” (decyduje data wpływu do MR)

W ramach konsultacji „Prognozy…” 27 kwietnia 2016 r. w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Rozwoju (Sala Kinowa, wejście od ul. Wspólnej 2/4) odbędzie się konferencja, podczas której zaprezentowana zostanie „Prognoza…” wraz z Planem, a także odbędzie się dyskusja na ich temat. Pobierz pliki:

Projekt „Prognozy…” wraz z Planem będzie także dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Rozwoju. Z jej papierową wersją można zapoznać się także w Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Warszawie przy ul. Żurawiej 3/5 (godziny pracy punktu: pn. - pt. 8.00 - 18.00, sob. 10.00 - 14.00).


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Strona Programu Polska Wschodnia
Data wydarzenia: od 2016-04-13 do 2016-05-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • komunikacja, transport
  • rozwój regionalny
  • wspólnoty i społeczności lokalne