Przejdź do treści głównej

IX Forum Pełnomocników

autor(ka): Miłosz Ukleja
2016-05-11, 12:39
archiwalne
Jedyne takie spotkanie w roku! Pracujesz z organizacjami pozarządowymi w gminie, powiecie, województwie - koniecznie przyjedź do Warszawy na IX Ogólnopolskie Forum Pełnomocników! Przedstawiciele rządu, pełnomocnicy z największych i najmniejszych samorządów, środowiska wiejskie i regiony spotykają się raz w roku, aby omówić najbardziej dyskutowane i palące kwestie w obszarze współpracy z 3 sektorem!

Sieć SPLOT zaprasza na IX Ogólnopolskie Forum Pełnomocników, które odbędzie się 18 maja br. w Warszawie. Pozwoli ono przybliżyć uczestnikom i uczestniczkom planowane działania rządu skierowane bezpośrednio do III sektora, ale też pośrednio do jednostek samorządu terytorialnego pracujących z organizacjami pozarządowymi na poziomie lokalnym. Udział w spotkaniu jest płatny.

Pełnomocnicy są osobami na co dzień pracującymi w jednostkach samorządu terytorialnego, w których zakresie obowiązków mieści się koordynacja działań związanych ze współpracą danej JST z lokalnym III sektorem. Idea cyklicznych spotkań tego środowiska jest sukcesywnie realizowana przez Sieć SPLOT od 2009 r., kiedy to Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zorganizowało pierwsze w Polsce tego typu spotkanie.

Obecne Forum będzie dziewiątym już spotkaniem o charakterze ogólnopolskim, a odbędzie się ono w Warszawie w dn. 18.05., z udziałem ok. 70 pełnomocników.

Pozwoli ono przybliżyć uczestnikom i uczestniczkom planowane działania rządu skierowane bezpośrednio do III sektora, ale też pośrednio do jednostek samorządu terytorialnego pracujących z organizacjami pozarządowymi na poziomie lokalnym. Umożliwi dyskusję o najistotniejszych obecnie zagadnieniach stojących przed środowiskiem pozarządowymi i samorządem terytorialnymi oraz poznanie rozwiązań, jakie wypracowały liczne jednostki samorządu w Polsce.

Forum odbędzie się w Warszawie, w Marzycielach i Rzemieślnikach, ul. Bracka 25 (mapa >>).

REJESTRACJI PROSIMY DOKONYWAĆ ZA POMOCĄ FORMULARZA UMIESZCZONEGO POD ADRESEM: http://goo.gl/forms/CjQ68Dtr1x.

UDZIAŁ W FORUM PODLEGA OPŁACIE w wysokości:

Wczesna rejestracja: do 4 maja (decyduje data zaksięgowanego przelewu i wypełnionego zgłoszenia) - 90 zł/uczestnik

Późna rejestracja: do 10 maja (decyduje data zaksięgowanego przelewu i wypełnionego zgłoszenia) - 110 zł/uczestnik

Uwaga: Jeśli planujecie Państwo przyjechać większa grupą z tej samej instytucji/organizacji mamy dla Państwa specjalną ofertę - każdy uczestnik z tej samej instytucji - w przypadku co najmniej 3 osób - zapłaci 70 zł (do 4 maja) lub 90 zł (do 10 maja).

NUMER KONTA DO OPŁATY ZA UDZIAŁ: 10 1140 1010 0000 5271 0900 1001
(W TYTULE PROSIMY O PODANIE IMIENIA I NAZWISKA UCZESTNIKA FORUM)

Wystawienie FV nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W sprawie danych do wystawienia FV prosimy o kontakt z kontakt z Ewą Jarocką-Batory , (22 827 52 11).

Organizatorzy nie przewidują zwrotów kosztów przejazdu.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku oraz w linku: https://www.dropbox.com/s/yiru09k1d51ayr6/PROGRAM%20IX%20FORUM%20PE%C5%81NOMOCNIK%C3%93W.pdf?dl=0.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Sieć SPLOT
Miejsce: Bracka 25, 00-028 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2016-05-18
Organizator:

Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT - Biuro

Adres:

Aleja Niepodległości 245 lok. 74, 02-009 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 827 52 11, 695 855 334

Faks:

22 827 52 11

E-mail:

biuro@siecsplot.pl

Www:

http://www.siecsplot.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • państwo, polityka
  • społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją