Przejdź do treści głównej

Zalew Bagry. Półkolonia żeglarska dla dzieci w wieku 7-13 lat

autor(ka): Miłka Miłoń
2017-02-15, 11:20
archiwalne
Lato w mieście - żeglarstwo Horn
Klub Żeglarski Horn Kraków zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w półkoloniach żeglarskich - Optymistyczna Przygoda w okresie wakacyjnym "Lato 2017". Profesjonalne zajęcia żeglarskie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno-rozrywkowy, regaty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa pociech podczas zbliżających się wakacji.

Wakacje w mieście ; nie siedź w domu ; nie czas na nudę :) Optymistyczna przygoda nad Bagrami. Letnie Półkolonie Żeglarskie

Klub Żeglarski Horn Kraków zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w półkoloniach żeglarskich - |Optymistyczna Przygoda w okresie wakacyjnym "Lato 2017". Profesjonalne zajęcia żeglarskie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno – rozrywkowy, regaty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa pociech podczas zbliżających się wakacji. Doświadczona kadra instruktorska i pedagogiczna w połączeniu z atrakcyjnym programem animacyjnym sprawią, że„wakacje w mieście” na długo pozostaną pamięci wszystkich uczestników półkolonii.

Miejsce organizacji półkolonii – Przystań Klubu Żeglarskiego Horn Kraków, ul. Kozia 22

Oferujemy Państwu: Przystań wraz ze sprzętem żeglarskim i asekuracyjnym, duży ogrodzony teren wśród przepięknej zieleni, sala multimedialna do zajęć teoretycznych, boiska a także plażę w godzinach: 8:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku, każdego tygodnia wakacji.

Wyżywienie W ramach półkolonii, uczestnicy mają zapewnione 2 posiłki dziennie – śniadanie oraz dwudaniowy obiad.

Żeglarstwo

Treningi będą prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową Klubu Żeglarskiego Horn, według programu szkoleniowego. Wszystkim uczestnikom zapewniamy treningi w grupach wiekowych. Podczas zajęć trenerzy skoncentrują się na nauce i doskonaleniu techniki , jak również na podstawowych elementach teoretycznych. Oprócz żeglowania uczymy się również wiązania węzłów, podstaw budowy jachtu, locji - czyli budowy jeziora i rzeki, obowiązujących przepisów, znaków i innych przydatnych wiadomości. Na koniec turnusu odbędą się regaty, wszyscy uczestnicy otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy.

Sprzęt

Uczestnicy „Optymistycznej Przygody” będą mogli skorzystać z jachtów typu Optymist wraz z asekuracja trenera, kapok dla każdego uczestnika. Dla pól-kolonistów czekają także rowerki wodne, kajaczki.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

Poza zajęciami żeglarskimi, pól-koloniści wezmą udział w licznych zajęciach sportowo – rekreacyjnych przeprowadzanych na terenie naszego klubu. Wychowawcy zorganizują zajęcia m.in.: zajęcia plastyczne, gry terenowe, gry zręcznościowe, chrzest żeglarski, zajęcia z pierwszej pomocy, jeżyk angielski po żeglarsku na wesoło itd.

Zapisy: Zapisy na półkolonie odbywają się w biurze Klubu Żeglarskiego Horn Kraków od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 – 18.00.

Istnieje również możliwość zgłoszenia uczestników w formie elektronicznej.

Mail:

Tel.: 12 653-05-08


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Klub Żeglarski Horn Kraków
Miejsce: Kraków, Zalew Bagry, ul. Kozia 22, 30-722 Kraków, woj. Małopolska
Data wydarzenia: od 2017-07-03 do 2017-08-31
Organizator:

Klub Żeglarski Horn Kraków

Adres:

Franciszka Wężyka 11a lok. 30, 31-580 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

12 653 05 08

Faks:

12 653 05 08

E-mail:

biuro@hornkrakow.pl

Www:

http://www.kz.hornkrakow.pl 

Organizator:

Stowarzyszenie Ekologia i Żagle

Adres:

ul. kozia 22, 30-722 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

12 653 05 08

Faks:

12 653 05 08

E-mail:

ekologiaizagle@gmail.com

Www:

http://www.eiz.hornkrakow.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • młodzież
  • rekreacja
  • sport, wypoczynek
  • wychowanie
  • wypoczynek letni, zimowy