Przejdź do treści głównej

Stwórz mural o historiach z Supraśla

autor(ka): Monika Zielińska
2016-08-29, 12:52
archiwalne
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza na wspólne stworzenie muralu inspirowanego spektaklem „Nie wszystko zwiało” w ramach projektu Teatru ze Społecznością. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 i 4 września na Placu Tadeusza Kościuszki w Supraślu.

Spektakl „Nie wszystko zwiało”, który premierę miał w lipcu, opowiadał o wspomnieniach, radościach i przemijaniu. Wichura, która przeszła nad miastem kilka dni przed premierą miała istotny wpływ na tworzony przez uczestników scenariusz.

Zarówno spektakl jak i poprzedzające go wydarzenia stały się inspiracją do stworzenia muralu. Pomysłodawczynią działania jest Małgorzata „Czarli” Bajka, która dzięki połączeniu idei teatru i street artu chce zintegrować mieszkańców Supraśla i sprawić, aby emocje towarzyszące spektaklowi „Nie wszystko zwiało” pozostały z nimi na dłużej.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/280567405656888/

Wstęp wolny.

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Partnerami kursu są: Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Tale Valley Community Theatre, Dom Kultury Śródmieście w Warszawie.


LOGO

Miejsce: Plac Tadeusza Kościuszki, Supraśl, woj. Podlaskie
Data wydarzenia: od 2016-09-03 do 2016-09-04
Organizator:

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

Adres:

Anielewicza 11 lok. 17, 00-161 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

607 937 719

Www:

http://www.fundacja.dramaway.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • historia
  • kultura
  • sztuka