Przejdź do treści głównej

Nowe technologie dla III sektora. TechSoup rusza w Polskę. Przystanek Gdańsk [patronat ngo.pl]

autor(ka): Katarzyna Zwolak-Szwechowicz
2016-09-29, 09:45
archiwalne
TechSoup Polska w partnerstwie z Europejskim Centrum Solidarności zaprasza wszystkie osoby związane z organizacjami pozarządowymi z Gdańska i Pomorza, 21 października 2016 (piątek) w godzinach 15:00 – 19:00 na spotkanie dotyczące nowych technologii w pracy III sektora.

Jeśli pracujesz w lokalnej organizacji pozarządowej lub wspierasz jej działania, chcesz usprawnić działalność i obniżyć koszty funkcjonowania, skorzystaj z możliwości spotkania ze TechSoup. Zarejestruj się już teraz na http://techsoup-gdansk.evenea.pl/, gdyż liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas niespełna 4-godzinnej sesji dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić pracę i sprawić, by była ona skuteczniejsza. Poznasz przykłady dobrych praktyk wykorzystywania nowych technologii w pracy organizacji pozarządowych oraz możliwości bezpłatnej usługi Office 365 czy pakietu Google Dla Organizacji Non-Profit, na który składa się m.in. Google Apps czy Google AdGrants, czyli co miesięczne 10 000 USD na kampanie reklamowe w sieci AdWords. Dostaniesz również informacje, jak zdobyć produkty technologiczne po specjalnych opłatach lub niekiedy nawet bezpłatnie.

Gdzie? Europejskie Centrum Solidarności, Plac Solidarności 1, Gdańsk
Kiedy? 21 października 2016, godz. 15:00 – 19:00
Jak wziąć udział? Zarejestruj się na: http://techsoup-gdansk.evenea.pl/ UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pytania? Napisz do nas na:

Przyjdź na spotkanie. Zdobądź nową wiedzę!

Skorzystaj z dotacji na nowoczesne technologie dla III sektora!


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: TechSoup Polska
Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności, Plac Solidarności 1, Gdańsk, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2016-10-21
Organizator:

Fundacja TechSoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

Www:

http://www.techsoup.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • wspieranie organizacji