Przejdź do treści głównej

Wystartował konkurs o tytuł Dolnośląskiego Przedsiębiorcy Społecznego Roku 2016

archiwalne
Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej we współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej i Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają do składania nominacji w konkursie „Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2016”. Nominacje można składać do 14 listopada 2016 r.

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej przedsiębiorczych podmiotów ekonomii społecznej i instytucji, które w sposób systematyczny wspierają przedsiębiorstwa społeczne. Konkurs wpływa również na zwiększenie świadomości i wiedzy dotyczącej znaczenia przedsiębiorczości społecznej dla rozwoju społeczności lokalnych Dolnego Śląska.

Nominacje można składać do 14 listopada 2016 roku natomiast formularze zgłoszeniowe wraz z regulaminem znajdują się w załączniku.


Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl.
Źródło: inf. nadesłana do red. dolnoslaskie.ngo.pl
Data wydarzenia: od 2016-10-25 do 2016-11-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • wspieranie przedsiębiorczości