Przejdź do treści głównej

Konkurs: Barwy Wolontariatu 2016!

autor(ka): Federacja WRK
2016-10-28, 09:39
archiwalne
Regionalne Centrum Wolontariatu, działające przy Federacji WRK w Poznaniu, zaprasza wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do wzięcia udziału w konkursie Barwy Wolontariatu 2016! Zgłoś osobę, która jest dla Ciebie świetnym wolontariuszem lub wolontariuszką! Zgłoszenia do 4 listopada 2016!

Barwy Wolontariatu to kolejna edycja konkursu, którego realizacja zainaugurowana została w Międzynarodowym Roku Wolontariatu 2001. Nosił on wówczas tytuł „Wolontariat – nowe spojrzenie na pracę społeczną”. W trosce o dalszy rozwój wolontariatu w naszym kraju oraz chcąc uhonorować tych, którzy zdecydowali się włączyć w działalność wolontarystyczną, Centra Wolontariatu skupione w Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce organizują kolejną edycję konkursu. Zapraszamy do udziału!

Zgłoś osobę, która jest dla Ciebie świetnym wolontariuszem lub wolontariuszką!

Zgłoszenia do 4.11.2016!

Konkurs ma charakter dwuetapowy. Do 22 listopada 2016 r. zostaną wybrani lokalni laureaci I, II i III miejsca. Wyniki konkursów lokalnych zostaną przesłane do Centrum Wolontariatu w Warszawie. Kapituła Ogólnopolska do dnia 31 grudnia 2016 r. wskaże 10 kandydatur nominowanych do wyróżnienia na poziomie ogólnopolskim.

Spośród tych kandydatur, wybrani zostaną laureaci Konkursu.

ZGŁOSZENIA

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać listownie, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z terenu woj. wielkopolskiego oraz woj. lubuskiego.

Regionalne Centrum Wolontariatu - Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych

60-501 Poznań

ul. Bukowska 27/29 Poznań

tel.: 61 85 30 930

e-mail:

Szczegóły i formularze do pobrania na stronie Federacji WRK: KLIKNIJ


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Federacja WRK
Data wydarzenia: od 2016-10-28 do 2016-11-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • społecznicy
  • wolontariat
  • wolontariusze