Przejdź do treści głównej

Opole. Fundacja Mam Marzenie zaprasza do Centrum Handlowego Karolinka

autor(ka): Fundacja Mam Marzenie
2016-11-21, 16:46
archiwalne
W ostatnią niedzielę listopada w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu odbędzie się zbiórka na realizację marzenia Zuzi, podopiecznej opolskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, która pragnie mieć swój plac zabaw. Podczas imprezy odbędzie się m.in. pokaz strażacki oraz występ żonglera Krzysztofa Riewolda wraz z grupą.

27 listopada od godziny 12.00 do 19.00 w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu odbędzie się specjalna zbiórka na rzecz spełnienia marzenia Zuzi, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie. Dziewczynka pragnie mieć swój plac zabaw. Wolontariusze fundacji postanowili spełnić jej marzenie!

Na wszystkich uczestników imprezy, podczas której będzie prowadzona zbiórka, czeka wiele atrakcji, m.in. pokazy strażackie, taneczne, występ żonglera Krzysztofa Riewolda wraz z grupą, tor przeszkód, malowanie twarzy dzieci i wiele innych.

Wszystkich serdecznie zapraszamy 27 listopada do Centrum Handlowego Karolinka od godziny 12.00!


Źródło: Fundacja Mam Marzenie
Data wydarzenia: 2016-11-27
Organizator:

Fundacja Mam Marzenie

Adres:

Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków, woj. małopolskie

Tel.:

12 426 31 11

Faks:

12 426 31 11

Www:

http://www.mammarzenie.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • dzieci
  • rozrywka