Przejdź do treści głównej

Zielona Góra. W najbliższą niedzielę Mikołajkowe Targi Aktywności i Biznesu Społecznego

autor(ka): Joanna Strzałkowska
2016-11-23, 09:44
archiwalne
27 listopada (niedziela) między 11 a 16 organizatorzy zapraszają do Muzeum Etnograficznego w Ochli na wydarzenie "Idą święta”, czyli tradycyjne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia połączone z Mikołajkowymi Targami Aktywności i Biznesu Społecznego.

Już niebawem w Ochli.... w klimacie świątecznym, pachnącym piernikami i choinką zapraszamy na wydarzenie „Idą święta”, czyli tradycyjne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia połączone z Mikołajkowymi Targami Aktywności i Biznesu Społecznego.

Będzie magicznie i klimatycznie!!!

A wszystko za sprawą dobrych elfów, pomocników Mikołaja, w których wcielą się członkowie, sympatycy lubuskich podmiotów ekonomii społecznej, czyli stowarzyszeń, fundacji, a także spółdzielni socjalnych.

Na co dzień, przez cały rok robią wiele dobrego dla innych, wypełniając swoją misję, pomagając, wspierając, inspirując.

Raz do roku, podczas targów aktywności, prezentują to kim są i co robią.

Podczas Mikołajkowych Targów Aktywności i Biznesu Społecznego, święta poczuć będziecie mogli jeszcze bardziej za sprawą warsztatów z malowania bombek, tworzenia ozdób świątecznych, wypiekania pierników, lepienia pierogów, warsztatów chlebowych, zielarskich, pokazów wędzenia ryb czy palenia kawy.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić targi? Ile organizacji, tyle pomysłów na to, jak zmieniać świat na trochę lepszy i bardziej przyjazny.

Spotkajmy się 27 listopada (niedziela) w skansenie w Ochli.

Będziemy na Was czekać między 11:00 a 16:00.

To fantastyczny czas na spędzenie go z rodziną!!!

Targi organizowane są przez OWES i ROPS w Zielonej Górze w ramach projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: OWES Zielona Góra
Miejsce: Muzeum Etnograficzne w Ochli
Data wydarzenia: 2016-11-27
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekonomia społeczna
  • kultura
  • przedsiębiorczość
  • rozrywka
  • spółdzielnie socjalne
  • tradycja