Przejdź do treści głównej

Szczecin. Wyjątkowe "Mikołajki z psem"

autor(ka): Marta Wylegała
2016-12-08, 10:13
archiwalne
Stowarzyszenie „Po To Jestem” i INKU Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe "Mikołajki z psem", które odbędą się 9 grudnia 2016 w Szczecinie. Podczas imprezy będzie można poznać psy pracujące w Stowarzyszeniu „Po To Jestem”, posłuchać psich czytanek, a nawet udekorować wyszczekane pierniczki.

Stowarzyszenie „Po To Jestem” i INKU Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają wraz ze swoimi przyjaciółmi na wyjątkowe Mikołajki z psem, które odbędą się 9 grudnia 2016 roku, w budynku Szczecińskiego Inkubatora Kultury. W godz. 16:00 – 19:00 czeka na was wiele świetnych zabaw oraz ukochane czworonogi.

Niezastąpiona Małgosia Narożna z Kluboksięgarni FiKa wprowadzi nas w zaczarowany świat psiaków i dzięki niej poznamy historie nie z tej ziemi. Pod okiem trenerów z The Little Gym, dzieci pogimnastykują się z psami i poznają nowe możliwości swojego ciała. Terapeuci i specjaliści ze Stowarzyszenia „Po To Jestem”, którzy pracują głównie z czworonogami rasy Golden Retriever i Labrador pokażą nam psie sztuki i ich wspólne zabawy. Po pokazach dzieci wspólnie ozdobią ilustrację psa, który upiększy siedzibę Stowarzyszenia „Po To Jestem”. Na małych łasuchów będą czekały wyszczekane pierniczki, które przy pomocy różnych wspaniałości samodzielnie udekorują. Z kolei w naszym Pałacowym Kinie INKU będziemy mogli się zrelaksować i zobaczyć filmy, w których oczywiście główną rolę grają psiaki. Wstęp na Mikołajki z psem jest bezpłatny.

Podczas Mikołajek z psem zostanie zorganizowana zbiórka rzeczy dla psiaków i kociaków ze schroniska. Zwierzaki potrzebują suchej karmy, obroży, zabawek i ciepłych kocyków.

CO: Mikołajki z psem

KIEDY: 9 grudnia 2016 r. | godz. 16:00-19:00

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

GŁÓWNY ORGANIZATOR: Stowarzyszenie „Po To Jestem”

WSPÓŁORGANIZATOR: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Media Dizajn, Urząd Miasta Szczecin

PARTNERZY: Kluboksięgarnia FiKa, The Little Gym, Dogcessories

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/907907382642340/

PRZYSTAŃ (w) INKU!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, , al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2016-12-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • rodziny
  • tradycja
  • zwierzęta