Przejdź do treści głównej

Olsztyn. Studia podyplomowe: Innowacje społeczne

autor(ka): Federacja FOSa
2017-01-02, 10:22
archiwalne
Studia są skierowane do przedstawicieli ngo, administracji publicznej oraz biznesu. Federacja "FOSa" zaprasza innowatorów, którzy działają, mają pomysły na nowe działania, ale np. potrzebują wsparcia merytorycznego w drodze do realizacji swoich projektów. Studia mogą być również pomocne osobom szukającym inspiracji oraz pomysłu na siebie oraz tym, które posiadają innowacyjne pomysły, ale np. nie wiedzą, jak wdrożyć swoje plany. Rozpoczynamy w lutym 2017!

Studia realizowane będą na Wydziale Nauk Społecznych, kierunek: Ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. W programie studiów skupiliśmy się na sferze socjalnej. Dużo miejsca poświęciliśmy również aspektom ekonomicznym, biznesowym.

Studia będą trwały 2 semestry (180 h). Łączny ich koszt wyniesie 4 850 zł. Przedmioty zostały zgrupowane w IX modułach tematycznych. Realizowane będą w formie nie tylko wykładów i ćwiczeń, ale również konwersatoriów i warsztatów.

Tematyka przedmiotów dotyczy takich obszarów, jak np.: Zarządzanie twórczym zespołem; Innowacje społeczne a technologie; Marketing innowacji społecznych; Warsztaty – Wystąpienia publiczne; Mierzenie wpływu społecznego; Testowanie modeli i wprowadzanie zmian; Warsztaty – Social Reporting Standard i in. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli akademickich i praktyków z różnych sektorów. Do poprowadzenia zajęć zaprosiliśmy m.in.: Bohdana Skrzypczaka; Agatę Stafiej-Bartosik; Mirellę Panek-Owsiatyńską; Wacława Idziaka i wielu innych.

W załączniku znajdziecie Państwo ulotkę promującą studia.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w studiach zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w biurze Federacji FOSa (ul. M. Kotańskiego 1, tel. 89 523 60 92, ). Rekrutację prowadzi Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie (ul. Jagiellońska 59, tel. 89 534 71 53 lub 519 062 013, ).


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie, Jagiellońska 59, Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Data wydarzenia: od 2017-01-02 do 2017-02-01
Organizator:

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego "FOSa"

Adres:

Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie

Tel.:

89 523 60 92

Faks:

89 523 60 92

E-mail:

biuro@federacjafosa.pl

Www:

http://www.federacjafosa.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • innowacje
  • kształcenie ustawiczne
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji