Przejdź do treści głównej

Toruń. Orkiestrowa Rowerowa Masa Krytyczna

autor(ka): Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
2017-01-11, 11:00
archiwalne
W niedzielę 15 stycznia zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej w 2017 roku Orkiestrowej Rowerowej Masie Krytycznej, która wyruszy z okazji 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpoczynamy o godzinie 12:00 na Rynku Nowomiejskim.

Przed wyruszeniem na toruńskie ulice będziemy licytować rowerowe akcesoria i gadżety. Do zdobycia będą trzy stowarzyszeniowe kubki przygotowane specjalnie na 10-lecie naszej działalności, trzy koszulki stowarzyszeniowe, dobrej jakości zapięcie typu u-lock, komplet oświetlenia, książka o tematyce rowerowej oraz odblaskowe naklejki i opaski.

Przygotujcie zatem trochę pieniążków na orkiestrowe aukcje, gdyż będziecie mogli stać się posiadaczami praktycznych rowerowych akcesoriów, a przy okazji pomóc innym. Zysk w całości zostanie przeznaczony na WOŚP!

Pamiętajcie, aby już teraz zarezerwować czas, powiadomić rodzinę i przyjaciół! Nie bójcie się zimowej pogody. Jeśli odpowiednio się ubierzecie przekonacie się, że jazda rowerem również w zimie jest możliwa i wcale nie jest to jakiś niesamowity wyczyn. Nie zapomnijcie o czapkach i rękawiczkach, bo na pewno się przydadzą!

Trasa przejazdu liczyć będzie około 12 km. Szczegóły przejazdu pod linkiem: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1nI9M_islCSispQ8cAV9-16ZZPw0&ll=53.01724557975831%2C18.62729250947723&z=14

Przejazd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Do zobaczenia w niedzielę 15 stycznia o godzinie 12:00 na Rynku Nowomiejskim!

Więcej informacji na stronie: www.rowerowytorun.pl

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
Miejsce: Toruń
Data wydarzenia: 2017-01-15
Organizator:

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń

E-mail:

stow@rowerowytorun.com.pl

Www:

http://www.rowerowytorun.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • rekreacja
  • rowery