Przejdź do treści głównej

Integracyjny występ muzyczny w Bezwoli!

autor(ka): Magdalena Kawa
2017-02-15, 09:32
archiwalne
Stowarzyszenie Dla Ziemi zaprasza na integracyjny występ muzyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bezwoli! Wydarzenie odbędzie się 16 lutego 2017 roku o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Bezwoli.

Występ poprzedziły wspólne zajęcia realizowane przez Stowarzyszenie Dla Ziemi w trakcie ferii zimowych. Dzieci, zarówno polskie, jak i cudzoziemskie, pracowały nad przygotowaniem koncertu, który uświetnił bal karnawałowy kończący ferie w szkole.

W czwartek, 16 lutego o godz. 13.00, zagrają jeszcze raz – dla całej społeczności szkolnej.

Wstęp wolny!

Dodatkowe informacje - Ewa Kozdraj, prezeska Stowarzyszenia – , tel. 603 882 082

Warsztaty były częścią projektu „Obcy? Zbliżenia – razem bezpieczniej” realizowanego w programie Bezpieczne Dzieciństwo Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, finansowanego ze środków Fundacji VELUX.

Stowarzyszenie Dla Ziemi to organizacja pozarządowa z siedzibą w Bratniku (powiat lubartowski). Działa na rzecz poszanowania praw człowieka i wsparcia integracji i edukacji cudzoziemców legalnie przebywających w Polsce, w tym także osób starających się o nadanie statusu uchodźcy. Współpracujemy z Ośrodkami dla Cudzoziemców w Bezwoli i Łukowie, a także szkołami podstawowymi, do których uczęszczają dzieci uchodźcze (np. Szkoła Podstawowa w Bezwoli, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie). Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze międzykulturowości, które nieustannie zdobywamy od 2009 roku. Więcej informacji o naszych działaniach znajdą Państwo na stronie http://dlaziemi.org/


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie "Dla Ziemi"
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Bezwoli , Bezwola,
Data wydarzenia: 2017-02-16
Organizator:

Stowarzyszenie "Dla Ziemi"

Adres:

Bratnik 5, 21-132 Kamionka, woj. Lubelskie

E-mail:

dlaziemi@dlaziemi.org

Www:

http://www.dlaziemi.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • integracja społeczna
  • kultura
  • sztuka
  • wychowanie