Przejdź do treści głównej

Konsultacje: czas - start! Jakie ma być centrum Dąbrowy Górniczej

autor(ka): Kaja Jagodzińska
2017-02-15, 09:15
archiwalne
Już w najbliższą niedzielę (19 lutego) w Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum" podczas VI Biegu Walentynkowego stanie pierwszy i pilotażowy mobilny punkt konsultacyjny śródmieścia Dąbrowy Górniczej. Będzie można z nami porozmawiać o swojej koncepcji centrum Dąbrowy Górniczej. Dlatego, jeśli chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat terenu byłej Fabryki DEFUM, zapraszamy w godzinach 9.30 do 12.30. Stwórzmy razem centrum Dąbrowy!

Powoli wkraczamy w nowy etap przygotowań procesu rewitalizacji śródmieścia Dąbrowy Górniczej – „Fabryka Pełna Życia”. Aktualnie wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" zapraszamy na pilotażowy mobilny punkt konsultacyjny.

Mobilny punkt konsultacyjny to jeden ze scenariuszy działań proponowanych w ramach „Koncepcji pracy ze społecznością lokalną, która pozwoli na partycypacyjne wypracowanie programu funkcjonalnego rewitalizacji śródmieścia Dąbrowy Górniczej”. Podstawową rolą tych narzędzi jest przede wszystkim umożliwienie wyartykułowania przez poszczególnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej (perspektywa indywidualna) swoich potrzeb związanych z funkcjonowaniem miasta, a zwłaszcza jego części śródmiejskiej i skonfrontowanie ich, dzięki dyskusji podejmowanej w szerszym gronie i przy różnych okazjach, z potrzebami innych osób i grup.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej
Data wydarzenia: 2017-02-19
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • rozwój lokalny
  • ruchy miejskie
  • wspólnoty i społeczności lokalne