Przejdź do treści głównej

Dąbrowa Górnicza. Kawiarenka obywatelska nt. zmian w przestrzeni Parku Hallera

autor(ka): Kaja Jagodzińska
2017-02-15, 09:20
archiwalne
Jesteś mieszkańcem Dąbrowy Górniczej? Spędzasz czas w Parku Hallera? Masz pomysł na zmianę w jego przestrzeni? Przyjdź 23 lutego na spotkanie kawiarenki obywatelskiej i skorzystaj z możliwość wyrażenia swojej opinii i przedstawienia swoich pomysłów.

Kiedy: 23 lutego 2017 r. godzina 17:30 Gdzie: Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6a (sala spotkań na I piętrze)

Kawiarenka obywatelska to nowy format konsultacji społecznych, który umożliwia bezpośredni kontakt z przedstawicielami Urzędu i rozmowę, przy kawie i ciastku. Tym razem tematem spotkania będą zmiany w przestrzeni Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. Udział w spotkaniu wezmą: Damian Rutkowski – Zastępca Prezydenta Miasta oraz Tomasz Pytel – architekt, Architwórnia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej formie konsultacji społecznych. Przyjdź 23 lutego 2017 r. do Centrum Aktywności Obywatelskiej.

UWAGA! Osoby chętne mogą zgłaszać się pod adresem mailowym: cao@dabrowa-gornicza.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Przewidzianych jest 5 stolików po 5 osób.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej
Data wydarzenia: 2017-02-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • rozwój lokalny
  • ruchy miejskie
  • wspólnoty i społeczności lokalne