Przejdź do treści głównej

Olsztyn. Seminarium „Ekonomia społeczna w turystyce Warmii i Mazur"

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-02-15, 11:25
archiwalne
Seminarium „Ekonomia społeczna w turystyce Warmii i Mazur" odbędzie się 24 lutego 2017 roku w Olsztynie. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, instytucji i organizacji działających w branży turystycznej oraz przedstawicieli lokalnych i regionalnych podmiotów działających na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Jego ideą jest zainicjowanie dyskusji na temat możliwości szerszego włączenia podmiotów ekonomii społecznej w działania na rzecz rozwoju turystyki województwa warmińsko-mazurskiego.

Seminarium będzie okazją wymiany doświadczeń przez przedstawicieli sektora prywatnego i społecznego w ramach panelów dyskusyjnych: „Współpraca podmiotów ekonomii społecznej z biznesem w branży turystycznej” oraz „Jak wykorzystywać potencjał przyrodniczy, kulturowy, ludzki do budowania produktów turystycznych”. Zaprezentowany zostanie również stan rozwoju ekonomii społecznej oraz wybrane dobre praktyki funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej związanych z rozwojem turystyki.

Wydarzenie organizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w ramach Projektu pozakonkursowego „Ekonomia Społeczna na Warmii i Mazurach”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Seminarium


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Data wydarzenia: 2017-02-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • spółdzielnie socjalne
  • turystyka, podróże
  • współpraca z biznesem