Przejdź do treści głównej

Komisja Europejska i Rada Europy zapraszają młodych naukowców do współpracy

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-02-24, 22:16
archiwalne
Komisja Europejska i Rada Europy zapraszają młodych naukowców do współpracy w ramach projektu Pool of European Youth Researchers (PEYR). Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą składać CV i listy motywacyjne do 1 marca 2017 r.

PEYR to inicjatywa prowadzona od 2010 r – jej celem jest promowanie wiedzy na temat młodzieży i lepszego rozumienia jej problemów oraz wspieranie polityki młodzieżowej opartej na danych i badaniach.

W nowej odsłonie programu PEYR może wziąć udział 35 młodych naukowców. Podpiszą oni roczne umowy o współpracy, które będą mogły zostać przedłużone maksymalnie do czterech lat.

Zadaniem uczestników przedsięwzięcia będzie wymiana informacji z innymi uczestnikami i podmiotami zewnętrznymi w zakresie aktualnych badań dotyczących młodzieży, przygotowywanie dokumentów analitycznych dla KE i RE, uczestnictwo w seminariach naukowych oraz wspieranie idei i realizacji różnego rodzaju wydarzeń młodzieżowych organizowanych przez KE i RE.

Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą składać CV i listy motywacyjne do 1 marca 2017 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Rady Europy.

 

 

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych instytucji europejskich.

Źródło: Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Data wydarzenia: od 2017-02-01 do 2017-03-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • integracja europejska
  • młodzież
  • nauka i technika
  • współpraca międzynarodowa