Przejdź do treści głównej

Bydgoszcz. Zrób sobie kampanię społeczną! [patronat ngo.pl]

autor(ka): Julia Koczanowicz-Chondzyńska
2017-02-27, 16:21
archiwalne
21 marca w Młodzieżowym Domu Kultury nr 4 przy ul. Dworcowej 82 w Bydgoszczy świat reklamy spotka się z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Wydarzy się to w ramach programu „Watch it!”, który propaguje wykorzystywanie darmowego czasu antenowego w mediach publicznych przez organizacje.

Do wzięcia jest aż 9 radiowych i znacznie więcej telewizyjnych minut każdego dnia – tyle daje bezpłatnie telewizja publiczna i Polskie Radio organizacjom na emisję ich spotów.

Jak skorzystać z tej możliwości? Jak wyprodukować spot i sprawić, żeby pojawił się na antenach polskich mediów publicznych? O tym możesz dowiedzieć się na spotkaniu z ekspertem z branży reklamowej i osobami prowadzącymi program „Watch it!”.

Zapraszamy pracowników organizacji pozarządowych posiadających status OPP oraz przedstawicieli agencji reklamowych i mediów do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których przedstawimy kwestie związane z procesem przygotowywania i emisji kampanii społecznych w publicznych mediach oraz możliwości efektywnej współpracy i nawiązywania nowych kontaktów.

W programie spotkania znajdą się m.in. następujące tematy:

  • zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP;
  • jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?
  • poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową lub organizacją pozarządową (NGO);
  • jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna mediów, agencji i NGOs.

Spotkania poprowadzi Jacek Pawlak, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu kampanii nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców Reklamy.

Czas i miejsce:
21.03.2017, godz. 11:00-15:00,
BYDGOSZCZ, Młodzieżowy Dom Kultury nr 4, ul. Dworcowa 82

Weź udział w spotkaniu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy po 2 osoby z organizacji.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury nr 4, Dworcowa 82, Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Data wydarzenia: 2017-03-21
Organizator:

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Adres:

Plac Konstytucji 5 lok. 14, 00-657 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 01 91

E-mail:

fise@fise.org.pl

Www:

http://www.fise.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • OPP
  • pożytek publiczny
  • PR, promocja, wizerunek