Przejdź do treści głównej

Bezpłatne konferencje dla PES: Kierunki rozwoju i wsparcie finansowe w 2017 r.

autor(ka): Adriana Lisowska
2017-03-02, 11:30
archiwalne
Już 7 marca rusza cykl bezpłatnych konferencji dla podmiotów ekonomii społecznej pt. „Podmioty Ekonomii Społecznej – kierunki rozwoju i wsparcie finansowe w 2017 r.”. Podczas spotkań w Opolu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Poznaniu PES otrzymają kompleksowe informacje na temat możliwości rozwoju. Będzie to wspaniała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.

Spotkania odbędą się w:

Opolu – 7 marca 2017r.

Zielonej Górze – 9 marca 2017r.

Wrocławiu – 13 marca 2017r.

Poznaniu – 15 marca 2017r.

Podczas spotkań zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju w sektorach: obywatelskim, spółdzielczym i reintegracyjnym dla PES. Konferencje zostały objęte patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Wśród prelegentów znajdą się Regionalne Ośrodki Polityki Społecznej, przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego, Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, firmy świadczące usługi dla PES. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego nakreśli możliwości rozwoju PES dzięki preferencyjnym pożyczkom. Zaprezentowane zostanie także studium przypadku na podstawie Podmiotu Ekonomii Społecznej, który rozwinął biznesowe skrzydła i stał się przykładem prężnie działającego podmiotu.

Rejestracja na stronie:

http://frw.pl/zgloszenie/

Dlaczego warto zarejestrować się na konferencję?

  • Dowiesz się jak aplikować o środki - uzyskana podczas konferencji praktyczna wiedza pomoże Państwu w ubieganiu się o unijne wsparcie finansowe.
  • Poznasz środowisko ekonomii społecznej Twojego regionu – na spotkaniu omówimy możliwości rozwoju, potrzeby oraz miejsca wsparcia dla PES.
  • Porozmawiasz ze specjalistami - podczas konferencji nasi prelegenci zarówno podczas panelu dyskusyjnego, jak i po jego zakończeniu będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
Data wydarzenia: od 2017-03-07 do 2017-03-15
Organizator:

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

Adres:

Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych, woj. DS

Tel.:

74 664 48 10

Faks:

74 664 48 22

E-mail:

biuro@frw.pl

Www:

http://frw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne
  • wspieranie przedsiębiorczości