Przejdź do treści głównej

Kraków. Weź udział w akcji dobroczynnej podczas Dnia Dobrych Uczynków

autor(ka): Agnieszka Iwan
2017-03-10, 09:27
archiwalne
Już 1 i 2 kwietnia na terenie całego Krakowa można wziąć udział w akcjach dobroczynnych w ramach Dnia Dobrych Uczynków, których ideą jest czynienie drobnych uczynków zgodnie z hasłem tegorocznych obchodów "Razem dla wspólnego dobra". Rejestracja do akcji dobroczynnych trwa do 20 marca na stronie: www.wolontariat-malopolska.pl/akcje-dobroczynne.html.

Good Deeds Day (z ang. Dzień dobrych uczynków) to coroczne święto, którego ideą jest niesienie dobra poprzez dobre uczynki dla innych i całej planety. Organizowane jest od 10 lat. Dotychczas wzięło w nim udział 1,5 mln zaangażowanych wolontariuszy z ponad 75 krajów.

W tym roku Good Deeds Day dotarło także do Polski. Wizją Good Deeds Day Polska, jest czynienie społeczeństwa lepszym, bardziej otwartym na drugiego człowieka i jego potrzeby. Zależy nam na tym, by pokazać jak celebrować drobne uczynki na co dzień, ponieważ każdy dzień jest do tego dobry. Poprzez zachęcenie ludzi do udziału w akcjach dobroczynnych na rzecz organizacji i placówek potrzebujących pomocy, chcemy realizować hasło towarzyszące GDD Polska “Razem dla wspólnego dobra!”.

JAK SIĘ WŁĄCZYĆ?

Zostań uczestnikiem GDD Polska i weź udział w wybranej akcji dobroczynnej.

Jeśli masz wolny czas i ochotę zrobić coś pożytecznego, poznać nowych ludzi i poczuć radość z pomagania innym zapoznaj się z opisami akcji dobroczynnych, wybierz jedną z nich i zarejestruj się w bazie uczestników.

Zobacz co kryje się pod tytułami akcji "Chodź, pomaluj mój świat", "Zielony Dom", "Kolorowo na Parkowej" czy "Dla Ciebie". Wszystkie akcje opisane są na stronie: http://www.wolontariat-malopolska.pl/akcje-dobroczynne.html

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca br.!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!! DOŁĄCZ DO NAS!

Więcej informacji można uzyskać u organizatora GDD Polska: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie – mail: , tel: 603 332 868.

www.wolontariat-malopolska.pl/gddpolska.html, www.facebook.com/gddpolska


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
Miejsce: Miasto Kraków
Data wydarzenia: od 2017-04-01 do 2017-04-02
Organizator:

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie

Adres:

Krasickiego 18, 30-503 Kraków, woj. MA

Tel.:

603 332 868

E-mail:

gddpolska@gmail.com

Www:

http://wolontariat-malopolska.pl/gddpolska.html 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia