Przejdź do treści głównej

Nowy Dwór Gdański. Szkolenie "Organizacje pozarządowe w strefie nowych technologii"

autor(ka): Anna Milarskka - Mobilny Doradca ICT
2017-03-10, 08:55
bezpłatne
archiwalne
poster
Sieć Mobilnych Doradców ICT zaprasza na bezpłatne szkolenie „Organizacje pozarządowe w strefie nowych technologii”, które odbędzie się w piątek, 17 marca 2017 roku w godzinach 16.00 – 19.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Sikorskiego 21. Tematyka warsztatów obejmie najnowsze trendy w wizualizacji organizacji w sieci i narzędzia promocji ich działań.

Sieć Mobilnych Doradców ICT zaprasza na szkolenie p.t. „Organizacje pozarządowe w strefie nowych technologii”, które odbędzie się w piątek 17 marca 2017 roku w godzinach 16.00 – 19.00 w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Sikorskiego 21.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób działających na rzecz społeczności lokalnej : pracowników, członków, wolontariuszy, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, domów kultury, bibliotek, szkół, jednostek samorządu terytorialnego.

Tematyka warsztatów obejmie najnowsze trendy w wizualizacji organizacji w sieci i narzędzia promocji ich działań. Prowadzący szkolenie, doświadczeni specjaliści nowych technologii przedstawią darmowe narzędzia i otwarte zasoby internetu, które z powodzeniem można wykorzystać nie posiadając zaawansowanych umiejętności informatycznych. Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń , zgłoszenia zapotrzebowania na kolejne edycje warsztatów oraz uzyskania darmowego indywidulanego doradztwa.

Mobilni Doradcy to zespół specjalistów bezpłatnie wspierających organizacje pozarządowe i inne działające lokalnie podmioty w korzystaniu z nowych technologii. Program Nowe Technologie Lokalnie został zainicjowany przez Polsko- Amerykańską Fundację Wolności. Realizuje go Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Adresowany jest do organizacji non-profit, fundacji, stowarzyszeń, lokalnych grup bez względu na ich wielkość czy profil działalności w szczególności z małych miejscowości.

Szkolenie jest darmowe. Organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą swojego laptopa, aby w pełni uczestniczyć w warsztatach praktycznych w ramach szkolenia.

Informacji o szkoleniu udziela:

Anna Milarska

Mobilny Doradca ICT

tel. 577 556 504


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Żuławski Ośrodek Kultury, ul. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gdański, woj. Pomorskie
Data wydarzenia: 2017-03-17
Organizator:

Anna Milarska - Mobilny Doradca ICT

Adres:

ul. Różna 4, 82-110 Sztutowo,

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek