Przejdź do treści głównej

Olsztyn. Spotkanie: Wymiennik Kulturalny NGO

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-03-15, 11:45
archiwalne
Rusza ciekawy projektdla organizacji pozarządowych działających w obszarze kultury na terenie regionu Warmii i Mazur. Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia, będzie można otrzymać podczas spotkania, które w czwartek (16 marca), w godzinach 15.30-18.30, odbędzie się w Starym Ratuszu WBP (ul. Stare Miasto 33, Olsztyn).

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Olsztynie, która ma na celu zaprezentowanie dokonań organizacji pozarządowych w zakresie kultury. Biblioteka jest dobrym miejscem, w którym animatorzy życia kulturalnego mogliby spotykać się, wymieniać doświadczeniami oraz nakreślać skalę działań społecznych w obszarze kultury.

Podczas spotkania ogłoszony zostanie konkurs na minigrant pod hasłem„Wymiennikownia NGO”, w którym może wziąć udział każda organizacja, która zgłosi się na Otwarte Spotkanie i wypełni formularz zgłoszeniowy do 13 marca. Nagrodą w konkursie jest minigrant w wysokości 500 zł brutto na działanie w sferze kultury, którego realizacja zakończy się do 15 października 2017 r.

Uczestnicy spotkania poproszeni zostaną też o informacje o zrealizowanych projektach w 2016 r. z zakresu kultury, w celu utworzenia bazy dobrych praktyk

Organizatorem spotkania jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Spotkanie


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Data wydarzenia: 2017-03-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • kultura
  • sztuka