Przejdź do treści głównej

Szczecin. SCANDIKIDS ROOM - warsztaty dla dzieci i rodziców

autor(ka): Marta Wylegała
2017-03-16, 08:52
bezpłatne
W ramach tegorocznych Dni Skandynawskich organizatorzy przygotowali dla waszych pociech niezwykle twórcze warsztaty, które odbędą się 1 kwietnia 2017 w Szczecinie. SCANDIKIDS ROOM to propozycja dla dzieci i ich rodziców, aby wspólnie pomalować meble w skandynawskie wzory. Udział bezpłatny.

Zapraszamy na SCANDIKIDS ROOM, czyli warsztaty dla dzieci i rodziców, które odbędą się 1 kwietnia 2017 r. w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90), w godz. 11:00-15:00. Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Jest tylko 15 miejsc, dlatego warto się pospieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń!

W INKU powstanie biały pokój, biała podłoga, ściany i meble. Podczas warsztatów dzieci będą malowały meble. Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy skandynawskich artystów plastyków i malarzy: Izabell NY i Petri Hytönen'a, którzy zaprojektują wzory inspirowane historią i folklorem ich kraju, a także nawiązujące do zrównoważonego rozwoju i zdrowego stylu życia. Meble pomalujemy w skandynawskie wzory.

Pomalowane meble staną się wystawą, otwartą do 3 kwietnia br., którą następnie będzie można zwiedzać podczas festiwalu Kids Love Design 2017 w Szczecinie. Brzmi ciekawie?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja i uiszczenie kaucji zwrotnej w wysokości 10 zł na osobę.

Rodziców, opiekunów zapraszamy po bilety do sekretariatu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury (1 piętro) od 16 marca do 30 marca (lub do momentu wyczerpania limitu miejsc) w godzinach od 8:00 do 18:00. Pytania? Można kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 91 424 04 64.

Liczba dzieci: 15 Wiek dzieci: od 2 do 13 lat Wstęp wolny!

ZAPISY: obowiązuje rejestracja przez formularz tutaj. PRZYSTAŃ (w) INKU!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2017-04-01
Organizator:

Stowarzyszenie Media Dizajn

Adres:

al. Wojska Polskiego 90, 71-454 Szczecin, woj. ZP

Tel.:

782 682 852

E-mail:

biuro@mediadizajn.pl

Www:

http://www.mediadizajn.pl 

Organizator:

Szczeciński Inkubator Kultury

Adres:

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Www:

http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • rodziny
  • wychowanie