Przejdź do treści głównej

Łódź. Szkolenie "Wolontariat z żyrafą"

autor(ka): Magdalena Korczyk - Waszak
2017-03-20, 08:46
płatne
Regionalne Centrum Wolontariatu CENTERKO zaprasza na szkolenie "Wolontariat z żyrafą", które odbędzie się 31 marca w godz. 16.00 - 20.00 w Łodzi. Warsztat poświęcony jest dobrej komunikacji i współpracy opartej na praktyce Porozumienia bez Przemocy w projektach społecznych. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy, koordynatorów, liderów i animatorów, dla których ważna jest empatia. Udział w zajęciach jest płatny.
  • Jeśli jesteś wolontariuszem i pragniesz budować wartościowe relacje ze swoimi podopiecznymi, kolegami ochotnikami, osobami, które Cię angażują
  • Jeśli jesteś koordynatorem wolontariatu i chcesz lepiej komunikować się ze swoimi wolontariuszami
  • Jeśli jesteś osobą działającą aktywnie w grupie, zespole w projektach wolontarystycznych i ważna jest dla Ciebie dobra współpraca

Zainteresuj się tym szkoleniem

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

DLA KOGO?

Szkolenie dedykowane jest wolontariuszom, liderom, animatorom, koordynatorom na co dzień współpracującym w projektach wolontarystycznych, z grupami. Zapraszamy wszystkich „głodnych” inspiracji i potrzebujących rozwoju swoich kompetencji w obszarze budowania dobrych relacji w zespole i kompetencji psychospołecznych.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Wiedza – poznasz koncepcję Porozumienia bez Przemocy i głównezasady budowania relacji w oparciu o Nonviolent Communications i metodę empatycznej komunikacji.

Umiejętności – w czasie warsztatu doświadczysz „spotkania” z żyrafą i szakalem, które symbolizują różny sposób dialogu, będziesz mógł praktycznie i w grupie przećwiczyć metodę Porozumienia bez Przemocy.

Wartość dodatkowa –będziesz miał/a okazję poznać innych i wymienić doświadczenia z tymi, dla których dobre relacje, komunikacja i współpraca są istotną wartością.

GDZIE I KIEDY?

Szkolenie zaplanowane jest w jednodniowej sesjii odbędzie się 31.03.2017 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu „CENTERKO”, ul. Próchnika 7, w godzinach 16.00 – 20.00.

PROWADZĄCA

Magdalena Korczyk-Waszak –Trenerka z zakresu rozwoju organizacji i zarządzania kompetencjami, planowania ścieżki kariery i aktywizacji zawodowej, rozwoju osobistego, aktywności społecznej i wolontariatu; Coach specjalizująca się w sesjach indywidualnych i grupowych w obszarze coachingu kariery, coachingu zawodowego i life-coachingu, w tym coachingu relacji. Mentorka z zakresu wdrażania innowacyjnych programów wolontarystycznych w sektorze organizacji pozarządowych, w instytucjach publicznych i biznesie. Właścicielka firmy szkoleniowej Prado. Przestrzeń Rozwoju i Inspiracji.

INFORMACJE DODATKOWE

Warunki uczestnictwa i koszt inwestycji w załącznikach.

Kontakt w sprawie szkolenia:

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA - Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szkolenie zostanie zrealizowane w przypadku zebrania minimalnej ilości osób w grupie określonej przez organizatora. W przypadku odstąpienia od realizacji szkolenia nastąpi zwrot kosztów.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Próchnika 7, I piętro, 90-408 Łódź, woj. łódzkie
Data wydarzenia: 2017-03-31
Organizator:

Regionalne Centrum Wolontariatu "CENTERKO"

Adres:

Próchnika 7, 90-408 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 307 03 72

E-mail:

kontakt@centerko.org

Www:

http://www.wolontariat.org.pl/lodz 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • wolontariat
  • wolontariusze
  • zarządzanie