Przejdź do treści głównej

Wrocław. Szkolenia dla cudzoziemców - projekt "Kontynenty Wrocławia - Twój bilet na rynek pracy"

autor(ka): Karolina Skarbek
2017-03-20, 08:52
bezpłatne
Wrocławskie Centrum Integracji zaprasza cudzoziemców spoza UE zamieszkałych we Wrocławiu na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Kontynenty Wrocławia - Twój bilet na rynek pracy". Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. Do 14 kwietnia 2017 można składać wnioski rekrutacyjne do V edycji.

Projekt "Kontynenty Wrocławia - Twój bilet na rynek pracy" jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. Realizatorem, w imieniu Gminy Wrocław jest Wrocławskie Centrum Integracji.

Projekt przeznaczony jest dla cudzoziemców spoza UE, którzy mieszkają we Wrocławiu i mają ważny dokument pobytowy. Udział w projekcie jest bezpłatny. W ofercie projektu są szkolenia z zakresu aktywnego poruszania się po rynku pracy, szkolenia doskonalące znajomość języka polskigo, umiejętności komputerowe, przedsiębiorczość, istnieje możliwość tłumaczenia przysięgłego dokumentów i konsultacji indywidualnych ze specjalistami.

Do 14.04.2017 trwa nabór wniosków o przyjęcie do V edycji projektu. Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa indywidualna z kandydatem. Do edycji szkoleniowej zakwalifikowanych zostanie 30 osób.

Zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Wrocławskie Centrum Integracji, Strzegomska 49, 53-611 Wrocław, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: od 2017-05-01 do 2017-08-31
Organizator:

Wrocławskie Centrum Integracji

Adres:

Strzegomska 49, 53-611 Wrocław, woj. dolnośląskie

Tel.:

71 7823510, 71 7823515

Faks:

71 7823511

E-mail:

kontynenty@wci.wroclaw.pl

Www:

http://www.kontynenty.wci.wroclaw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • cudzoziemcy, migranci
  • ekonomia, rynek pracy
  • integracja społeczna
  • rozwój zawodowy