Przejdź do treści głównej

Wrocław. Warsztaty "Szamańskie uzdrawianie seksualności"

autor(ka): Marta Kamionka
2017-03-20, 08:45
płatne
Wspólną cechą szamanizmu i tantry jest holistyczne podejście włączania i integracji. Nie ma tu pojęcia dobra czy zła, właściwego czy niewłaściwego postępowania, jest po prostu równowaga i totalność w centrum naszej egzystencji. Stowarzyszenie "U Źródła" zaprasza na warsztaty, które odbędą się w dniach 14-17 lipca 2017 w Wrocławiu. Udział płatny.

Szamańskie Koło Uzdrawiani Seksualności ukazuje różne oblicza naszej seksualności, stanowi mapę integrującą naszą tęsknotę do wyrażania swojej seksualności na różne sposoby, dzięki czemu możemy cieszyć się nimi wszystkimi, nie musząc wybierać. Podczas tej intensywnej pracy będziemy badać naszą seksualność wzdłuż osi ośmiu kierunków:

 • Północ – Komunikacja ze świadomością,
 • Północny-Wschód energetyczna seksualność i orgazm
 • Wschód – Rytuały
 • Południowy Wschód – Społeczność
 • Południe – Niewinność i zabawa
 • Południowy Zachód – Przygoda na granicy
 • Zachód – Masaż tantryczny

Przeplatając praktyki i rytuały Tantry, taoizmu, Szamanizmu, zachodniej Psychologii i Bioenergetyki będziemy integrować nasze świadome pragnienia i przemieniać nasz cień, obejmując wszystkie aspekty naszej seksualności, aby odkryć jak być integralnymi by świadomie żyć w miłości i obfitości.

Wspólną cechą szamanizmu i tantry jest holistyczne podejście włączania i integracji. Nie ma tu pojęcia dobra czy zła, właściwego czy niewłaściwego postępowania, jest po prostu równowaga i totalność w centrum naszej egzystencji, abyśmy mogli przeżywać wszystkie aspekty siebie, wykorzystując cały nasz potencjał, aby nasze relacje i świat wokół mogły stać się miejscami spełnienia, piękna i szczęścia.

John Hawken, od 35 lat prowadzi warsztaty o energii i świadomości. Studiował szamanizm u Erwin Dreamwalker wg tradycji Twisted Hair Society. Jego szkoła Ścieżka Transformacji łączy tantrę, szamanizm i bioenergetykę.

Szamanizm bada połączenia energetyczne ze wszystkim, co nas otacza: żywiołami, minerałami, roślinami i zwierzętami, w szczególności połączenia duchowe, z przodkami, karmą i Świętym Snem – wizją ścieżki życia. Na ścieżce szamańskiej rozwijamy zdolność do postrzegania energii i ducha za pośrednictwem swojego ciała energetycznego, odczuwanie, którego wprowadza nas w poszerzone stany świadomości. Szamanizm uczy nas, jak poczuć siebie w sieci połączeń z ziemią i słońcem – naszymi pierwszymi rodzicami, ponad wszelkimi ludzkimi związkami krwi, oraz tego jak wziąć odpowiedzialność za Ziemię, jako jej czciciele i opiekunowie.

John Hawken przekazuje głębokie nauki rdzennych ludów w tradycji Twisted Hair, które studiował u Arwyn Dreamwalker. Pracuje z szmańskim kręgiem uzdrawiającej mocy w tradycji Star Maiden Infinity Circle (Kręgiem Uzdrawiającej mocy Gwiezdnych Panien – Gwiezdne Panny, w tradycji szamańskiej to duchowe istoty, które w pradawnych czasach pozostawiły ludzkości dar swojej wiedzy). Krąg, w tradycjach szamańskich określa równość wszystkich istot oczach Ducha.

Tantra to ścieżka dla tych, którzy chcą otworzyć się na życie w pełni i chcieliby rozwijać się w dziedzinie odczuwania energii, poszerzania świadomości, rozbudzania kreatywności i seksualności. Ścieżka tantryczna łączy serce, duchowość i cielesność, co pozwala nam ponownie poczuć świętość w nas.

John Hawken jest psychoterapeutą i nauczycielem tantry od ponad 30 lat. Był uczniem prekursorki tantry w Europie Margo Anand, z czasem stworzył swoje własne podejście do tantry oparte na wieloletnich doświadczeniach terapeutycznych w zakresie bioenergetyki ciała i praktyk szamańskich. Tantra Johna Hawkena prowadzi nas z powrotem do głębokiej akceptacji wszystkich aspektów naszej egzystencji; integruje zarówno światło, jak i ciemność, ziemię i niebo, ciało, emocje, ducha i duszę. Na warsztatach u Johna doświadczamy pełni siebie głęboko poznając swoje ciało fizyczne jak i energetyczne.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

14 - 17.VII.2017

ROZPOCZĘCIE 14.VII (piątek), o godz. 18 ZAKOŃCZENIE 17.VII (poniedziałek), o godz. 17 MIEJSCE:

Wrocław

CENA WARSZTATU

950 zł

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail:
  www.tuiteraz.eu

UWAGA:

 • Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
 • W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 14-17.VII.2017".

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Wrocław, Wrocław,
Data wydarzenia: od 2017-07-14 do 2017-07-17
Organizator:

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"

Adres:

Iwicka 40 lok. 29, 00-735 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Tel.:

22 841 87 65

E-mail:

info@u-zrodla.pl

Www:

http://www.u-zrodla.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • rozwój osobisty