Przejdź do treści głównej

Powiat kielecki. Bezpłatne szkolenia "Sprzedawca. Spawacz Mag. Pracownik robót wykończeniowych. Staże"

autor(ka): Monika
2017-05-08, 08:50
bezpłatne
Organizatorzy zapraszają osoby powyżej 29 roku życia z gmin woj. świętokrzyskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce osoby pozostające bez zatrudnienia należące do co najmniej jednej z grup: os. pow. 50 roku życia; kobiety; z niepełnosprawnościami; os. długotrwale bezrobotne; os. o niskich kwalifikacjach. Rekrutacja 31 sierpnia 2017.

Szukasz pracy i potrzebne są Ci nowe kwalifikacje? Chcesz wejść na rynek pracy, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w BEZPŁATNYM projekcie Zmiana na lepsze!

Projekt „Zmiana na lepsze!” realizowany jest na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej -Europejskiego Funduszu Społecznego I Budżetu Państwa.

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY osoby powyżej 29 roku życia zamieszkujące na terenie gmin województwa świętokrzyskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce. Zapraszamy osoby pozostające bez zatrudnienia należące do co najmniej jednej z poniższych grup:

* osoby powyżej 50 roku życia; * kobiety; * osoby z niepełnosprawnościami; * osoby długotrwale bezrobotne; * osoby o niskich kwalifikacjach.

W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY

I Diagnoza potrzeb i INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA II Poradnictwo zawodowe III Pośrednictwo pracy Trener wspomagający dla osób niepełnosprawnych IV SZKOLENIA ZAWODOWE

1. Pracownik robót wykończeniowych z uprawnieniami energetycznymi (120h po 8h dziennie) - wszelkie zagadnienia programowe realizowane pod kątem pracy w budownictwie zasobooszczędnym, BHP, rysunek zawodowy, malowanie, szpachlowanie, glazura, terakota, wstawianie okien i drzwi, podłączanie elektroniki, w tym urządzeń OZE, moduły energetyczne G1, G2.

2.Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej (120h po 8h dziennie) – organizacja sprzedaży, marketing w handlu i promocja, prowadzenie rozmów, w tym telefonicznych, zachowania konsumenckie, praca na komputerze w celu sprzedażowym, program do fakturowania, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa.

3. Spawacz metodą MAG (145 godzin po 8h dziennie) – zastosowanie elektryczności do spawania łukowego, urządzenia spawalnicze, BHP, materiały dodatkowe do spawania, spawanie w praktyce, oznaczenie i wymiarowanie spoin, metody przygotowania złączy do spawania.

V Staże zawodowe ze wsparciem adaptacyjnym

Trzymiesięczne staże zawodowe dla 65 osób biorących udział w szkoleniu zawodowym.

Sześciomiesięczne staże zawodowe dla 10 osób nie biorących udziału w szkoleniu zawodowym.

ZAPEWNIAMY

* stypendium szkoleniowe i stażowe, * certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje zawodowe * zwrot kosztów dojazdu * materiały szkoleniowe

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Proces rekrutacji będzie trwać w okresie 01.03.2017-31.08.2017r. Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie rekrutacji.Szczegółowe informacje na stronie

Projekt „Zmiana na lepsze!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.

http://www.eds-fundacja.pl/projekty/zmiananalepsze/projekt.php

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

BIURO PROJEKTU

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw ul. Sandomierska 892 - pokaż numer telefonu - Kielce czynne od 8.00-16.00

tel.727 400 872


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: od 2017-04-10 do 2017-08-31
Organizator:

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Adres:

ul.Przechodnia 4, 20-003 Lublin,

Tel.:

727400872

E-mail:

m.kocik@eds-fundacja.pl

Www:

http://www.eds-fundacja.pl/projekty/zmiananalepsze/projekt.php 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • kobiety
  • osoby bezrobotne
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rozwój zawodowy