Przejdź do treści głównej

Street Meet 2017 – nowe taneczne wydarzenie na mapie Wrocławia

autor(ka): Organizatorzy
2017-04-12, 13:19
archiwalne
11 czerwca 2017 na Stadionie Wrocław odbędzie się 1. charytatywna edycja turnieju tańca. Organizowana jest przez Szkołę Tańca Flashdance wspólnie z Fundacją „Mam Marzenie”, Stadionem Wrocław oraz Dolnośląskim Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „OSTOJA”.

11 czerwca przez cały dzień będzie trwać festiwal tańca połączony z wielką akcją charytatywną na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Zapraszamy zawodników z całej Polski.

Wrocławska Szkoła Tańca Flashdance od dawna poszukiwała możliwości, aby połączyć pasję do tańca z działalnością charytatywną. O ludziach pracujących w szkole Flashdance powiedzieć, że są pasjonatami, to właściwie nic nie powiedzieć. Nazwać ich specjalistami, to równie niewiele. O nich mówić trzeba w kategoriach tanecznej elektrowni atomowej, choć energii i tak produkują znacznie więcej.

Z tych wszystkich pozytywnych wartości zrodziła się idea Street Meet. Cytując właściciela Szkoły, Roberta Barana: „Taniec potrafi mieć działanie terapeutyczne – to wiemy nie od dziś. Chcemy połączyć magię tańca z działaniem na rzecz tych najbardziej potrzebujących. Taniec wzbudza w ludziach to, co najlepsze – i na to właśnie liczymy, że z tej radości wypłynie coś dobrego i uda nam się zebrać jak najwięcej środków dla podopiecznych Fundacji”.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-06-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • rozrywka