Przejdź do treści głównej

Świdnik Duży Drugi. INTEO – Praktyka bycia obecnym – warsztat poziom I

autor(ka): Maciej Smaga
2017-04-13, 08:44
płatne
INTEO jest transformującą praktyką, drogą prowadzącą do stanu naturalnie otwartej świadomości, obecności lub innymi słowy do - teraz. Podstawą praktyki jest praca z uczuciami, emocjami, nastrojami, które przenikają nasze ciało, myśli, działanie i nasze przejawianie się w świecie i wobec świata. Zajęcia odbędą się w dniach 3-4 czerwca 2017 w Świdniku Dużym Drugim. Udział płatny.

Chcę podzielić się z Tobą praktyką, która jest dla mne najważniejszą formą poznawania siebie i pracy nad własnym rozwojem. Codziennie wpływa na moje życie. Dlaczego właśnie Inteo? Kluczem jest tutaj szczerość. Uczciwość wobec samego siebie, która leży u podstaw Inteo. To ona pozwala nam widzieć się takimi jakimi jesteśmy, poznawać prawdę chwili obecnej a także ją transformować.

Dlatego wraz z prowadzącymi - Mariuszem i Agnieszką

zapraszamy na wyjątkowy warsztat, oparty na uświadamianiu sobie blokad (uczuć) tłumiących nasz oddech a co za tym idzie zmniejszających siłę życiową. Mniejsza siła życiowa to brak energii do działania, to spadek nastroju, to ciężki klimat samopoczucia, depresja niskie poczucie własnej mocy oraz wartości.

Podczas treningu nauczysz się kontaktować z tymi blokdami i przeżywać emocje z których są zbudowane. Umiejętne przeżycie rozpuszcza je, a uwolniona energia podnosi nasz nastrój, wzmacnia zdrowie, nadaje sens działaniom i Życiu.

Ma to przełożenie na różne aspekty w sferze Materii, Uczuć i Ducha. Wraz ze znikającym utożsamieniem emocjonalnym pojawi się stopniowa Przemiana, gdyż uwolnione utożsamienie nie trzyma nas już w swojej niewoli i mocy.

O Inteo:

INTEO jest transformującą praktyką, drogą prowadzącą do Stanu Naturalnie Otwartej Świadomości, Obecności lub innymi słowy do - TERAZ.

Podstawą praktyki jest praca z Uczuciami, Emocjami, Nastrojami, które przenikają nasze Ciało, Myśli, Działanie i nasze Przejawianie się w Świecie i wobec Świata..

To właśnie Emocjonalna część nas, Żywa, pulsująca Energia przenika wszelkie nasze odbiory rzeczywistości na zewnątrz i wewnątrz nas. To własnie Energia Uczuć pulsuje w relacjach, które tworzymy: z samym sobą, z drugim człowiekiem, z grupą ludzi, i z całym światem...

To Emocje, uczucia i nastroje są pożywieniem i odżywieniem dla swego naczynia i domu - dla ciała..., To właśnie one są zapłonem dla myśli i napędem do działania... ale są też bramą Świadomości i Przebudzenia

Emocje towarzyszą nad od świtu, po świt... Po prostu są...

Jednakże świadome czucie uczuć, będące naturalną zdolnością człowieka, niosącą zdrowie..., budującą niezakłamane, naturalne relacje..., rozwijającą współodczuwanie - jest niezwykle rzadką, zapomnianą "umiejętnością"...

Dlaczego? Już od pierwszych chwil naszego życia jesteśmy warunkowani przez naszych "wychowawców i nauczycieli" - tylko na określone sposoby, określone nawyki i określone formy "obycia się" ze swoimi uczuciami...

Jedne uczucia znajdują aprobatę, przychylność a nawet uznanie i są w pewnym stopniu i pewnych formach dopuszczone do przepływu. Inne są dyskryminowane i osądzone jako szkodliwe, a ich przejawianie piętnowane jest: zawstydzaniem, odrzuceniem, a nawet porzuceniem człowieka przez człowieka.

Nasi "wychowawcy i nauczyciele" często powielali nawyki i wzorce, oparte na lęku przed odczuwaniem, lub lęku przed okazywaniem uczuć.

W rezultacie oddech - narzędzie i nośnik energii uczuć staje się polem nieustającej walki "uczuć przeciw uczuciom", to jest staje się narzędziem Kontroli i nieustannego Oporu przed czuciem w pełni każdego uczucia, które zapukało "do naszych drzwi".

Dlatego zapraszamy Cię na warsztat, który będzie, być może pierwszym, krokiem powrotu do otwartości na swoje uczucia. - "Dotkniesz".... "wysłuchasz"... "zasmakujesz"... swoich uczuć.

Dzięki temu

- doświadczysz zaufania do uczuć i bezpieczeństwa BYCIA Z KAŻDYM Z NICH... także z lękiem i przerażeniem...,

- bardziej poznasz siebie...,

- odkryjesz, iż punktem wyjścia każdej zmiany jest zauważenie "przeszkód" we własnym (nie cudzym :)) wnętrzu i uznanie prawdy o nich.

Tak więc Inteo wprowadza nas na nowe pole doświadczenia tajemnicy i cudu Życia, i stopniowo przemienia je w każdym jego obszarze.

Z tego miejsca rozpoczyna się transformująca podróż ku Wolności, Współodczuwaniu i Miłości"

Owocem są coraz bardziej Świadome wybory, Świadome działania, Świadome Związki... Zaczynamy autentycznie BYĆ i CZUĆ,
doświadczając siebie jako istoty prawdziwej, otwartej, wolnej, współodczuwającej i kochającej.

CHOĆBY DLATEGO WARTO BYĆ NA TYM WARSZTACIE!

Jednakże nie reklama profitów płynących z tej czy innej praktyki winna być motywacją. Największą moc ma osobista autentyczna chęć i zaangażowanie we własny rozwój i samopoznanie.

Praktyka Inteo jest dla osób przede wszystkim zainteresowanych samopoznaniem i byciem prawdziwym. Prawdziwa Zmiana "zadziewa" się z tego właśnie zainteresowania prawdą..

Zapraszamy więc na warsztat, który udzieli podstawowych informacji koniecznych do wyruszenia w podróż ku tej Prawdzie oraz nauczy Cię sposobu poruszania się na ścieżce czucia.

Uczucia po prostu są. Uczucia są po to by je czuć. "

Serdecznie zapraszamy! Maciek, Agnieszka i Mariusz

=================================================== Oto informacje organizacyjne:

Prowadzący - odkrywcy Inteo: Mariusz Świetlik i Agnieszka Niewiadomska

Kiedy: 2017-06-03 - sobota - godz. 11 - 17 2017-06-04 - niedziela - godz. 11 - 17

Gdzie: Osho - Vast Centrum, Świdnik Duży Drugi 78 Profil ośrodka: https://www.facebook.com/oshovastcentrum/?fref=ts

Koszt warsztatu: 290 zł Przy wpłacie zaliczki 100 zł do 2017-05-04 cena zniżkowa 240 zł.

Dane organizatora:

Maciej Smaga
tel. 607-698-935
e-mail: nr konta 71 2490 1044 0000 4200 6642 2800

www.openinteo.pl https://www.facebook.com/Open-Inteo-121406361250788/?fref=ts

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Podczas warsztatu będzie możliwość zamówienia kateringu - szczegółowe informacje w późniejszym terminie. W ośrodku dostępne są noclegi.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Osho - Vast Centrum, Świdnik Duży Drugi 78, 20-258 Świdnik Duży Drugi, woj. lubelskie
Data wydarzenia: od 2017-06-03 do 2017-06-04
Organizator:

Fundacja Terapii i Rozwoju Człowieka Osheanic

Adres:

Maryno 11, 26-630 Maryno, woj. mazowieckie

Www:

http://www.youtube.com/channel/UCIZ25wFsOd3aS5UcBlEG0mw 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty