Przejdź do treści głównej

Szczecin. Warsztat „Promocja przy ograniczonych środkach”

autor(ka): Jan Karpierz
2017-04-13, 08:55
bezpłatne
archiwalne
Wypracujcie strategię działań, my dorzucimy grosza do jej realizacji. Fundacja Sektor 3 zaprasza na pierwszy z trzech, bezpłatnych warsztatów specjalnych. Zajęcia odbędą się 13 maja 2017 w Szczecinie.

Jak prowadzić działania promocyjne mając niewielki budżet? Na co zwrócić szczególnie uwagę przy doborze narzędzi promocyjnych? Jak trafić do właściwej grupy docelowej? Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 zaprasza członków i wolontariuszy szczecińskich organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w warsztacie dot. tworzenia działań promocyjnych przy niskim budżecie.

Podczas warsztatu przedstawiciele organizacji w swoich grupach będą pracować nad stworzeniem strategii działań promocyjnych dla własnej organizacji, przy niewielkim budżecie. Spośród opracowanych strategii prowadzącą warsztat wybierze 1 rozwiązanie, które zostanie wsparte, częściowo lub w całości, przez Centrum Wspierania w ramach działań współpracy i aktywizacji NGO. Wybrana organizacja otrzyma bon promocyjny w wysokości 400zł z przeznaczeniem na materiały promocyjne drukowane (plakaty, ulotki, wizytówki, koperty itd.).

Jest jedno "ale". Aby otrzymać bon promocyjny, organizacja musi wyrazić zgodę na upublicznienie wypracowanej strategii. Dzięki temu inne organizacje będą mogły stworzyć własne strategie w oparciu o dobre rozwiązania.

Gdzie: Sektor 3 Szczecin, al. Wojska Polskiego 63, sala multimedialna
Kiedy: 13 maja 2017 w godzinach 9.00 – 17.00,
Formularz zgłoszeniowy Ważne informacje:

 • do udziału w warsztacie mogą się zgłaszać przedstawiciele organizacji pozarządowych w grupach 3 osobowych (tylko),
 • każdy członek grupy musi uzupełnić formularz zgłoszeniowy,
 • maksymalna liczba organizacji biorąca udział w spotkaniu – 5,
 • maksymalna liczba uczestników biorących udział w warsztacie – 15 osób,
 • nie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy – przy rekrutacji będzie brany pod uwagę pomysł na promocję,
 • poziom warsztatu – średnio zaawansowany,
 • w przypadku nieobecności członka grupy, organizacja traci możliwość uzyskania bonu oraz nie będzie brana pod uwagę przy kolejnych rekturacjach na szkolenia/mini szkolenia Sektor 3 Szczecin,
 • organizacja która otrzyma bon od CWOP Sektor 3 wyraża zgodę na upublicznienie na stronach Sektor 3 Szczecin i w mediach społecznościowych wypracowanej strategii.

Prowadząca warsztat – Anna Suchocka – pomysłodawczyni starań Szczecina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, dawniej Kierownik Działu Komunikacji Społecznej i Wolontariatu aktualnie Specjalista ds. Strategii Rozwoju w Muzeum Narodowego w Szczecinie, z wykształcenia filozofka i menadżer kultury, z pasji eksperymentuje w klasie kreatywnej.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

 • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
 • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail . Na zgłoszenia czekamy do 5 maja, informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

 • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Sektor 3 Szczecin, al. Wojska Polskiego 63, III piętro, sala multimedialna, 71-456 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2017-05-13
Organizator:

Fundacja Sektor 3

Adres:

Księcia Bogusława X 10 lok. 10, 70-441 Szczecin, woj. ZP

Tel.:

913508299

Faks:

913508237

E-mail:

biuro@sektor3.szczecin.pl

Www:

http://www.sektor3.szczecin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • PR, promocja, wizerunek