Przejdź do treści głównej

Konkurs literacki "Mój #czarnyprotest"

autor(ka): Wielka Koalicja za Równością i Wyborem
2017-04-18, 14:50
archiwalne
Wielka Koalicja za Równością i Wyborem, nieformalna inicjatywa zrzeszająca ponad 70 organizacji pozarządowych i ruchów prokobiecych działających na rzecz praw kobiet, w szczególności ich praw reprodukcyjnych, zaprasza do udziału w konkursie literackim "Mój #czarnyprotest".

Konkurs skierowany jest do wszystkich tych, którzy wzięli udział w Czarnym Proteście/Ogólnopolskim Strajku Kobiet i chcą podzielić się swoją relacją z tych wydarzeń, opisać emocje, które pojawiły się w trakcie protestów lub skreślić swoją opinię na temat walki na rzecz praw kobiet w Polsce w formie opowiadania.

Na prace konkursowe, do 10 tysięcy znaków, organizatorzy konkursu czekają do 23 kwietnia 2017 roku. Prace oceni Jury w składzie: Kinga Dunin, Agnieszka Graff, Krystyna Kacpura, Paulina Reiter i Kazimiera Szczuka. Teksty należy przesyłać na adres: , w tytule wpisując imię i nazwisko autora/ki oraz dopisek „konkurs – mój czarnyprotest”.

Najlepsze opowiadania zostaną opublikowane w języku polskim i angielskim, zgodnie z regulaminem konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu na stronie: http://bit.ly/2ojoEN2 http://www.federa.org.pl/centrum-prasowe/archiwum-wiadomosci/391-2017/1777-konkurs-moj-czarnyprotest

Więcej informacji - w załącznikach oraz na facebookowym profilu Koalicji: https://www.facebook.com/wielkakoalicja/


Źródło: Wielka Koalicja za Równością i Wyborem
Data wydarzenia: od 2017-04-18 do 2017-04-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • antydyskryminacja
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • kobiety
  • prawa człowieka
  • równość