Przejdź do treści głównej

Łódź. Warsztaty "Kreatywność w praktyce"

autor(ka): Katarzyna Sowa
2017-04-21, 08:51
bezpłatne
archiwalne
W biznesie niezwykle istotna jest umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany. Nowoczesne organizacyjne nigdy nie przestają poszukiwać innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Dlatego pracodawcy poszukują pracowników kreatywnych z twórczym podejściem do wykonywania swoich obowiązków. Bezpłatne warsztaty "Kreatywność w praktyce" odbędą się 29 kwietnia 2017 w Łodzi.

W biznesie niezwykle istotna jest umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany. Na szczęście twórczą inteligencję można, a nawet trzeba rozwijać przez całe życie poprzez umysłowe ćwiczenia treningowe.

Proponowany warsztat jest treningiem kreatywnego rozwiązywania problemów oraz odkrywania innowacyjnych pomysłów. Głównym celem szkolenia jest rozwinięcie powyższych umiejętności poprzez stymulacje procesów umysłowych, dzięki czemu uczestnikom łatwiej będzie wdrażać swoje oryginale pomysły w życiu i w pracy zawodowej.

Zajęcia zawierają w sobie kombinacje ćwiczeń integracyjnych, warsztatowych, coachingowych oraz gier symulacyjnych pobudzających abstrakcyjne myślenie i potencjał intelektualny. Uczestnicy bliżej poznają swoje możliwości twórcze, ulepszą pracę w zespole oraz zdolność adaptowania się do zmian.

Prowadzący Katarzyna Sowa. tel. 790 407 862

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Warsztaty bezpłatne w ramach kampanii kilometry dobra. Uczestników prosimy o wsparcie naszej akcji w miarę swoich możliwości (dowolne wpłaty).


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Centrum Integracji i Rozwoju (Stowarzyszenie Akademia Mądrego Życia), Pomorska 4, woj. Łódzkie
Data wydarzenia: 2017-04-29
Organizator:

Centrum Integracji i Rozwoju (Stowarzyszenie Akademia Mądrego Życia)

Adres:

Pomorska 4, 90-233 Łódź, woj. Łódzkie

Tel.:

790 407 862

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty
  • rozwój zawodowy