Przejdź do treści głównej

Lidzbark Warmiński. 8. edycja konkursu plastycznego „Damą być” – 2017

autor(ka): JG
2017-04-27, 09:29
archiwalne
Stowarzyszenie Kobiet„Miej Marzenia” zaprasza dzieci, młodzież i podopiecznych placówek specjalnych do udziału w 8. edycji konkursu plastycznego „Damą być”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Damą być”... Nadsyłajcie prace zgodne z regulaminem do 26 maja 2017 r.

Prace wykonane w dowolnej technice, jedynie bez użycia materiałów sypkich, klejących się, będą oceniane w pięciu kategoriach: przedszkolaki, klasy I-III, klasy IV-VI, grupy młodzieżowe szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz podopieczni szkół i placówek specjalnych.

Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs organizujemy we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury, do którego należy dostarczyć prace konkursowe do dnia 26.05.2017 roku.

Przed rozpoczęciem prac artystycznych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Regulamin jest również dostępny na stronie internetowej naszego Stowarzyszenia: www.miejmarzenia.org.pl


Pliki do pobrania

LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: członkinie Stowarzyszenia Kobiet "Miej Marzenia"
Miejsce: Młodziżowy Dom Kultuty im Ireny Kwinto, ul. Poniatowskiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko-mazurskie
Data wydarzenia: od 2017-04-26 do 2017-05-26
Organizator:

Stowarzyszenie Kobiet "Miej Marzenia"

Adres:

Gdańska 21, 11-100 Lidzbark Warmiński, woj. WN

E-mail:

stowarzyszenie@miejmarzenia.org.pl

Www:

http://www.miejmarzenia.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • kultura
  • młodzież
  • sztuka