Przejdź do treści głównej

Białystok. VI Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-05-02, 08:21
archiwalne
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku oraz Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok zaprasza Państwa do udziału w VI Podlaskich Targach Ekonomii Społecznej. Odbędą się one 4 czerwca 2017 r. od godziny 12:00 na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku (plac przed Teatrem Dramatycznym).

Celem tegorocznych Targów jest integracja przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z mieszkańcami naszego województwa. Hasło tegorocznej imprezy brzmi: „Na zdrowie!”.

W związku z powyższym podmioty ekonomii społecznej będą aktywizować społeczność województwa do zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną i umysłową, prawidłowe odżywianie oraz zachęcać do udziału w grach i zabawach.

Podobnie jak w ubiegłym roku na środku placu zorganizowana będzie kolorowa, pełna niespodzianek – WYSPA. To specjalnie wyodrębnione miejsce, w którym będą prowadzone wywiady live z organizacjami. Przedstawiciele PES opowiedzą o swoich działaniach lub zaprezentują swój dorobek w innej formie. Wspólnie z uczestnikami Targów zapewnimy wszelkiego rodzaju atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, w tym: wspólne układanie KILOMETRÓW DOBRA, tworzenie SZALIKA WSPÓŁPRACY i patchworku KOLOROWA RÓŻNORODNOŚĆ.

Podczas Targów będzie możliwość bezpłatnego zaprezentowania swojej działalności. Zgłoszenie udziału w Targach prosimy przesyłać do 12.05.2017 r. na karcie zgłoszeniowej na adres: projektes@rops-bialystok.pl.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: VI Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku
Data wydarzenia: 2017-06-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • ochrona zdrowia
  • przedsiębiorczość
  • spółdzielnie socjalne