Przejdź do treści głównej

XVIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego – w tym roku w Bydgoszczy!

autor(ka): Anna Szmyd
2017-05-08, 09:12
archiwalne
XVIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego - w tym roku spotkamy się w Bydgoszczy 5 czerwca (poniedziałek). Organizatorami tegorocznego Forum są: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus”, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka” oraz Stowarzyszenie „Różowa Wstążeczka”.

Forum jest miejscem corocznego spotkania się organizacji pozarządowych czy osób pracujących na ich rzecz, okazją do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów kujawsko-pomorskiego sektora pozarządowego oraz skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości.

W tym roku spotkamy się w Bydgoszczy 5 czerwca (poniedziałek). Organizatorami tegorocznego Forum są: Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka” oraz Stowarzyszenie „Różowa Wstążeczka”. Szczegóły dotyczące programu oraz miejsca zostaną podane niebawem.

Myślą przewodnią, jaka przyświeca nam w tym roku jest II Młodość III Sektora. Skorzystamy z wiedzy i doświadczenia zaproszonych ekspertów i gości. Z Krakowa przyjedzie do nas p. Robert Palusiński, by zainspirować nas metodą „Dragon Dreaming Project Design” (podejściem do zarządzania projektem nawiązującym do kultury australijskich Aborygenów), z Warszawy z kolei p. Krzysztof Wołodźko – publicysta „Nowego Obywatela” z wykładem pt. "Wolny rynek nie ma racji. O potrzebie dobrego państwa".

Forum to również cykliczne docenianie i nagradzanie wolontariatu. Zapraszamy do udziału w konkursie „Wolontariat w Akcji”. Zgłoszenia można przesyłać do 22 maja mailowo: lub na adres: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet „Gineka”, ul. Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie GINEKA
Miejsce: Bydgoszcz
Data wydarzenia: 2017-06-05
Organizator:

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Kobiet "Gineka"

Adres:

Sułkowskiego 17, 85-634 Bydgoszcz, woj. KP

Tel.:

52 324 51 63

Www:

http://www.gineka.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje pozarządowe
  • partycypacja