Przejdź do treści głównej

Ostróda. Spotkanie z Beatą Biel – ekspertką współpracująca m.in. z Google News Lab i SWPS

autor(ka): SIM RzeczJasna
2017-05-08, 12:56
archiwalne
Stowarzyszenie RzeczJasna ma dla Was nie lada gratkę - spotkanie z panią Beatą Biel – ekspertką współpracująca m.in. z Uniwersytetem SWPS i Google News Lab, a także reportażystką i dokumentalistką telewizyjną oraz laureatką nagrody Grand Press!

W sobotę, 13 maja, na Dworcu RzeczJasna (budynek dworca PKP w Ostródzie) zapraszamy na otwarte spotkanie poświęcone tematowi fact – chekingu.

Jak wielu kłopotów w mediach, zwłaszcza tych społecznościowych, moglibyśmy uniknąć, gdybyśmy poświęcili choć 15 sekund na sprawdzanie faktów, zdjęć i filmów, którymi dzielą się codziennie tysiące użytkowników internetu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem weryfikowania treści i odnajdywania prawdy w gąszczu informacji.

To nie koniec! Zainteresowanych tematem młodych pasjonatów dziennikarstwa, chcących współpracować z Telewizją Rzeczjasna, stowarzyszenie zaprasza także na wyjątkowe warsztaty z Panią Beatą Biel w dniach 14-15.05.2017.

Szczegóły na stronie RzeczJasnej: www.simrzeczjasna.pl/aktualnosci

Beata Biel:

ekspertka współpracująca m.in. z Google News Lab, Uniwersytetem SWPS, reportażystka i dokumentalistka telewizyjna, wydawca.

Od 2015 roku reprezentuje Google News Lab jako specjalista ds. szkolenia mediów w Europie Środkowo-Wschodniej . Wcześniej przez prawie 10 lat była związana z telewizją TVN , jako dziennikarz i wydawca w programach reporterskich. Jest autorką kilkudziesięciu reportaży telewizyjnych oraz filmów dokumentalnych, przede wszystkim o tematyce społecznej i śledczej. Laureatka nagrody Grand Press, stypendystka Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) w Waszyngtonie. Więcej o naszym gościu znajdziecie na pl.wikipedia.org/wiki/Beata_Biel oraz na jej blogu: beatabiel.com

Udział zarówno w spotkaniu, jak i w warsztatach jest bezpłatny.

Spotkanie realizujemy w ramach projektu „Telewizja społeczna - kanał komunikacji z mieszkańcami i platforma debaty publicznej na poziomie lokalnym” dofinansowanego w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych Rzeczjasna
Miejsce: Dworzec RzeczJasna, Słowackiego 13, 14-100 Ostróda, woj. warmińsko - mazurskie
Data wydarzenia: 2017-05-13
Organizator:

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych Rzeczjasna

Adres:

Słowackiego 13, 14-100 Ostróda, woj. WN

E-mail:

biuro@simrzeczjasna.pl

Www:

http://www.simrzeczjasna.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • media
  • media społecznościowe
  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek