Przejdź do treści głównej

1. Opolska Konferencja "Równać Szanse"

autor(ka): Joanna Kisiel-Halska
2017-05-09, 09:35
archiwalne
W ramach programu "Równać Szanse" młodzież z małych miejscowości otrzymuje pieniądze na realizację własnych projektów. Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia zaprasza na konferencję, na której dowiecie się m.in., jakie projekty mają największe szanse na dofinansowanie. Konferencja odbędzie się 17 maja 2017 w godz. 10-15 w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Piastowskiej 14 w Opolu.

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia jako Partner Regionalny Regionalnego Konkursu Grantowego programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w regionie południowo – zachodnim zaprasza do udziału w 1. Opolskiej Konferencji Równać Szanse, która jest zorganizowana pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, a celem jej jest promocja programu, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów i organizacji w nim uczestniczących. Więcej o programie na stronie www.rownacszanse.pl

Konferencja odbędzie się 17 maja 2017 w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu w sali Orła Białego przy ulicy Piastowskiej 14.

W ramach konferencji odbędą się prezentacje projektów przygotowanych w ramach programu Równać Szanse przez organizacje z Opolszczyzny i projektu modelowego. Chcemy, żeby konferencja stała się także miejscem dyskusji na temat możliwości, jakie daje środowisko lokalne, jak i o wszelkich barierach leżących u podstaw mniejszych szans ludzi młodych z małych miejscowości. Zaplanowaliśmy również debatę panelową i warsztaty praktyczne dla uczestników konferencji.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie 1 Opolskiej Konferencji Równać Szanse: rs-konferencja.opole.pl lub na stronie Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia: http://www.tak.opole.pl/index.php/towarzystwo/.

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który dostępny jest na stronie konferencji: rs-konferencja.opole.pl

W załączeniu przesyłamy program konferencji oraz ulotkę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: lub telefonicznie: 608511550 lub 602029994


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia
Miejsce: Urząd Marszałkowski, ul. Piastowskiej 14 , 45-082 Opole, woj. opolskie
Data wydarzenia: 2017-05-17
Organizator:

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia

Adres:

Barlickiego 5, 45-083 Opole, woj. OP

Tel.:

77 453 77 66

Faks:

77 453 77 66

E-mail:

szkola@tak.opole.pl

Www:

http://www.tak.opole.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • edukacja
  • edukacja obywatelska
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • młodzież