Przejdź do treści głównej

Fotokonkurs UE: Kształcenie zawodowe

autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
2017-05-09, 21:36
archiwalne
Młodzi ludzie w wieku od 18 do 30 lat mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego (CEDEFOP). Termin nadsyłania zdjęć mija 15 lipca 2017 r.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły złożone maksymalnie z trzech osób. Ich zadaniem jest zrobienie serii od trzech do pięciu zdjęć pokazujących, czym jest dla nich kształcenie zawodowe i ilustrujących ich codzienną pracę nad rozwojem umiejętności. Do fotoreportażu należy dołączyć komentarz, liczący nie więcej niż 100 słów.

Organizatorzy konkursu przyznają dwie nagrody. Laureaci pierwszego miejsca (wraz z opiekunem) otrzymają zaproszenie do Brukseli na ceremonię wręczenia nagród, organizowaną 24 listopada 2017 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Uczestnicy, którzy zdobędą drugą nagrodę wyjadą (wraz z opiekunem) do Salonik, by wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (2 listopada 2017 r.).

Podczas obu imprez prezentowane będą najlepsze zgłoszone zdjęcia.

Fotografie należy przesyłaś na adres . W tytule e-maila należy wpisać "CedefopPhotoAward 2017", a do wiadomości załączyć formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie fotografie zostaną opublikowane na profilu CEDEFOP w serwisie Instragram z hashtagiem #CedefopPhotoAward.

Termin nadsyłania zdjęć mija 15 lipca 2017 r.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie CEDEFOP.


Informacja pochodzi ze stron internetowych instytucji europejskich.

Źródło: Krajowe Biuro Eurodesk Polska
Data wydarzenia: od 2017-04-25 do 2017-07-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • rozwój zawodowy
  • rynek pracy