Przejdź do treści głównej

Zielona Góra. I Lubuska Konferencja Programu Równać Szanse

autor(ka): Natalia Gniatczyk - Kuczyńska
2017-05-10, 09:57
archiwalne
Stowarzyszenie Instytut Zachodni zaprasza do udziału w I Lubuskiej Konferencji Programu Równać Szanse, która będzie miała miejsce 8 czerwca 2017 roku w Sali Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze.

Stowarzyszenie Instytut Zachodni od 4 lat jest Partnerem Regionalnym Programu Równać Szanse w regionie północno – zachodnim Polski. W tym roku, poza corocznym regionalnym Konkursem Grantowym organizujemy konferencję poświęconą temu programowi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Lubuskiej Konferencji Programu Równać Szanse, która będzie miała miejsce 8 czerwca 2017 roku w Sali Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze w godzinach 10.00-15.00.

Konferencja w całości będzie poświęcona Programowi Równać Szanse. Za pośrednictwem różnych form tj. wykład, warsztaty oraz panel dyskusyjny będziemy prezentować założenia Programu, jego filozofię oraz zasady aplikowania. Ponadto będzie to doskonała okazja, aby poznać już zrealizowane w ramach tego programu projekty, w tym projekty modelowe.

Konferencja będzie doskonałą sposobnością do wymiany poglądów na temat możliwości rozwoju młodzieży, ich wpływu na kształtowanie dzisiejszej rzeczywistości, szczególnie nastawiając się na szanse i ograniczenia jakie spotykają młodych ludzi w województwie lubuskim. Ponadto stanie się ona miejscem spotkania ludzi, którzy na co dzień pracują z młodzieżą, znają jej aspiracje, marzenia oraz bolączki.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli samorządów, organizacji zajmujących się działaniami na rzecz młodzieży z mniejszych miejscowości, domów kultury, bibliotek gminnych, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Szczegółowe informacje wraz z programem konferencji zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.siz.poznan.pl

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się drogą elektroniczną. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Pytania oraz zapisy proszę kierować na adres mailowy bądź na numer telefonu 784 878 240 (we wtorki 8.00-11.00 oraz czwartki 12.00-15.00).


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Instytut Zachodni
Miejsce: Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra, woj. lubuskie
Data wydarzenia: 2017-06-08
Organizator:

Stowarzyszenie Instytut Zachodni

Adres:

Wojskowa, Poznań, woj. WP

Tel.:

784 878 240

E-mail:

rownacszanse@siz.poznan.pl

Www:

http://www.siz.poznan.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja pozaformalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • młodzież
  • oświata