Przejdź do treści głównej

Konkurs fotograficzny „Malownicza Gruzja” - najlepsze zdjęcie z regionów Imeretia, Megrelia, Racha

autor(ka): Przemysław Wojciechowski
2017-05-15, 13:03
archiwalne
„Malownicza Gruzja” to konkurs fotograficzny skierowany do osób kochających fotografię oraz podróże po urokliwych zakątkach Gruzji. Fundacja ICAD oraz organizacja Pro Motion Georgia, zapraszają do udziału w konkursie na najpiękniejsze zdjęcia z trzech regionów Gruzji: Imereti, Rachy oraz Megreli.

Obrazy potrafią przekazać więcej niż słowa, dlatego celem naszego konkursu jest najlepsze zaprezentowanie Gruzji jako kraju wspaniałych widoków, ludzi pełnych niezwykłej serdeczności, pysznego jedzenia, oraz kolorowych i interesujących tradycji. Każda podróż do tego niezwykłego kraju jest pełna przygód oraz nowych przeżyć, a naszym zamiarem jest ujęcie tych doświadczeń w formie fotografii. Nasza inicjatywa to nie tylko konkurs fotograficzny, zwycięskie zdjęcia zostaną umieszczone w niekomercyjnym folderze promocyjnym , prezentującym atrakcje Gruzji. Wspólnie z Wami pokażemy jedne z najciekawszych zakątków tego pięknego kraju!

Konkurs przeprowadzamy w ramach projektu mającego na celu wsparcie rozwoju turystyki regionalnej w Gruzji, finansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Uczestnicy:

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich podróżników oraz miłośników fotografii, zarówno profesjonalnych jak i amatorskich.

Tematyka zdjęć:

W konkursie brane będą pod uwagę zdjęcia z trzech regionów Gruzji : Imeretia , Racha, Megrelia

Zgłoszenia

Nabór zdjęć trwa od 15.05.2017 do 05.06.2017

Jedna osoba może wysłać maksymalnie 5 zdjęć

Zgłoszenia należy wysłać na adres

Warunki techniczne zdjęć

Zgłoszone zdjęcia nie powinny być mniejsze niż 1 MB i nie mniejsze niż 1500 x 1500 pixeli, w tytule zdjęcia należy podać miejsce oraz region.

Nagrody

Warsztaty fotograficzne prowadzone przez laureata World Press Photo - Wojtka Grzędzińskiego (www.wojciechgrzedzinski.com)

Umieszczenie fotografii wraz ze znakiem wodnym autora w niekomercyjnym folderze promującym atrakcje turystyczne w Gruzji.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie 7 czerwca 2017 roku na stronie internetowej http://icadfoundation.org/ , oraz na stronach facebook : Visit Kutaisi , Visit Oni, Visit Martvili , zwycięscy otrzymają powiadomienie na adres e-mail z którego nadesłali zdjęcia

Regulamin

Regulamin konkursu : http://konkurs.icadfoundation.org/regulamin/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja ICAD , http://icadfoundation.org/
Miejsce: Cała Polska
Data wydarzenia: od 2017-05-15 do 2017-06-05
Organizator:

International Core For Assistance And Development Foundation

Adres:

ul. Karliczka nr 5/54, 51-004 Katowice, woj. Śląskie

Tel.:

505 153 919

E-mail:

info@icadfoundation.org

Www:

http://icadfoundation.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • kultura i sztuka
  • turystyka, podróże
  • wielokulturowość