Przejdź do treści głównej

Szczecin. "Środek wiosny w środku miasta"

autor(ka): Marta Wylegała
2017-05-16, 16:00
archiwalne
Choć od pierwszego dnia wiosny minęło już "trochę" czasu, my wciąż wyglądamy tęsknie przez okna, wyłapujemy każdy promień słońca i wspominamy zapach rozgrzanej ziemi. Wiosna w tym roku ma opory przed dzieleniem się z nami temperaturą wyższą niż 13 stopni. Postanowiliśmy wyjść jej naprzeciw i zachęcić wszystkich do wspólnego spotkania.

Zapraszamy Was - liczących mało wiosen i liczących ich całkiem sporo - 19 maja 2017 roku do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą "Środek wiosny w środku miasta". Startujemy od godz. 17:30!

W zielonej przestrzeni ogrodu INKU przygotujemy: ognisko (przynieście ze sobą kiełbaski), teren relaksacyjny z poduchami, kocami, siedziskami i hamakiem. Najmłodsi będą mogli poskakać w dmuchanym zamku (zapewniamy atrakcyjną cenę), zajadać się słodką watą lub jeżeli wolą słony smak - popcornem. Zawita do nas znany food truck: Wół i krowa (dla których burgery nie mają tajemnic) i Lodowe Rollsy (lody robione na twoich oczach). Zachęcamy do zabrania ze sobą piłek, badmintona, frisbee czy gier towarzyskich, które kojarzą się Wam z mile spędzonym czasem, ponieważ nasz ogród sprzyja relaksowi.

Wiosna to także doskonały czas na przewietrzenie szaf, dlatego organizujemy wymianę ubrań dla dużych i małych: Było moje - będzie Twoje. Oprócz bezgotówkowej wymiany ubrań, dodatków, zabawek, płyt itd., tym razem dopuszczalna będzie sprzedaż rękodzieła we własnym zakresie (biżuteria, dodatki- jedynie rzeczy autorskie).

Trochę bardziej zaawansowanych wiekiem zaprosimy do naszych zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, które współpracują od lat z INKU, ale także tych którzy dopiero rozpoczęli wspólną przygodę. Będzie poetycko, malarsko i nie tylko.

Po godzinie 19:00 nasz INKUbatorowy ogród wypełnią dźwięki muzyki na żywo. Wystąpią dla Was: duet kompozytorsko-sceniczny BAiKA (link) tworzony przez Piotra Banacha i Katarzynę Sondej, Zespół Mizeria (link) tercet gastro-rockowy w osobach: Marek Ostrowski, Maciej Kowalewski, Rafał Swalski oraz kwartet muzyczny Cafe Jazz Trio(link) w składzie: Ryszard Słowicki, Krzysztof Marek, Robert Jastrzębski, Janusz Jędrzejewski. Spotkanie zakończymymappingiem, który na dwie godziny przed północą rozświetli ogrodową ścianę budynku Inkubatora.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: INKU Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Aleja Wojska Polskiego 90, Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2017-05-19
Organizator:

Stowarzyszenie Media Dizajn

Adres:

Szczecin, woj. ZP

E-mail:

biuro@mediadizajn.pl

Www:

http://www.mediadizajn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dzieci
  • kultura
  • rodziny
  • rozrywka
  • seniorzy