Przejdź do treści głównej

Toruń. Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna

autor(ka): Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
2017-05-18, 09:39
archiwalne
W sobotę, 20 maja Stowarzyszenie Rowerowy Toruń zaprasza do wzięcia udziału w Eleganckiej Rowerowej Masie Krytycznej. Rozpoczynamy o godzinie 16:00 na Rynku Nowomiejskim.

Zachęcamy wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników Eleganckiej Masy do założenia szykownych strojów. Pokażmy, że na rowerze można wyglądać elegancko i nie ma problemu aby korzystać z tego środka transportu podczas codziennych podróży po mieście.

Przed startem przejazdu odbędą się konkursy dla najbardziej eleganckich rowerzystek i rowerzystów. Przewidujemy następujące kategorie: Najbardziej Elegancka Rowerzystka, Najbardziej Elegancki Rowerzysta, Najbardziej Elegancka Para oraz kilka innych – ale to niespodzianka. Nagrodami będą zaproszenia do toruńskich kawiarni, restauracji, centrów rekreacji, salonów masażu oraz na wydarzenia kulturalne – bilety na spektakle, do kina i na koncerty.

Promujcie wydarzenie wśród rodziny i przyjaciół! Pamiętajcie, że im więcej osób bierze udział w rowerowych przejazdach, tym większa szansa na lepszą infrastrukturę rowerową w Toruniu!

Trasa przejazdu liczy około 14 km. Szczegółowy przebieg pod linkiem: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1yl6Qr3r8lDF69qGoLUS0okqrWvw&ll=53.01424593569253%2C18.592439875270088&z=15

Więcej informacji na stronie: www.rowerowytorun.pl ZAPRASZAMY!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
Miejsce: Toruń
Data wydarzenia: 2017-05-20
Organizator:

Stowarzyszenie Rowerowy Toruń

E-mail:

stow@rowerowytorun.com.pl

Www:

http://www.rowerowytorun.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekologia, środowisko
  • komunikacja, transport
  • rowery