Przejdź do treści głównej

Kraków. Cykl szkoleń "Skuteczne zarządzanie w NGO"

autor(ka): Dawid Sobolak
2017-05-19, 08:54
bezpłatne
Jak prowadzić finanse organizacji pozarządowej, jakie umowy podpisywać z wykonawcami, jak zbudować zespół współpracowników, jak rozróżnić działalność statutową i gospodarczą – odpowiedzi na te pytania poznasz, biorąc udział w bezpłatnym cyklu szkoleniowym „Skuteczne zarządzanie podmiotem ekonomii społecznej”. Organizatorem cyklu jest Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej.

Skuteczne zarządzanie podmiotem ekonomii społecznej - cykl szkoleń dla organizacji pozarządowych w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Jak prowadzić finanse organizacji pozarządowej, jakie umowy podpisywać z wykonawcami działań naszej fundacji, jak zbudować zespół współpracowników w stowarzyszeniu, jak rozróżnić działalność statutową i gospodarczą – odpowiedzi na wszystkie te pytania poznasz, biorąc udział w cyklu szkoleniowym „Skuteczne zarządzanie podmiotem ekonomii społecznej”. Jest to pierwszy cykl szkoleniowy organizowany przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej. Szkolenia adresowane są do organizacji pozarządowych z Krakowa oraz powiatów: bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Cykl obejmie cztery spotkania:

 • 30.05.2017 - Czy wiesz co podpisujesz, czyli prawne aspekty funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej;
 • 13.06.2017 - Finanse i rachunkowość w podmiotach ekonomii społecznej;
 • 20.06.2017 - Zespół siłą organizacji, czyli o budowaniu zespołu;
 • 27.06.2017 - Działalność statutowa i gospodarcza, czyli o skutecznym aplikowaniu o środki dotacyjne oraz o alternatywnych źródłach finansowania działalności.
 • Dodatkowym elementem cyklu szkoleniowego będzie wizyta studyjna zorganizowana w oddzielnym terminie – o jej szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani podczas szkoleń.

Szkolenia będą się odbywać w godzinach 9:30 – 16:00 w Centrum Obywatelskim w Krakowie (ul. Reymonta 20 (wejście od strony Parku Jordana i ulicy Reymana). Zapis na cykl szkoleniowy oznacza deklarację udziału w co najmniej 4 spotkaniach w ramach cyklu. Nie ma możliwości, aby wziąć udział wyłącznie w jednym ze spotkań.

Zapisy na cykl szkoleniowy odbywają się wg następującego schematu:

1. W pierwszej kolejności należy wypełnić zgłoszenie internetowe dostępne pod adresem: https://goo.gl/forms/Eftgk9pT1eOFNOPA3.

2. Następnie, niezbędne będzie wypełnienie papierowego formularza zgłoszeniowego. Uproszczony formularz dla organizacji objętych już wsparciem MOWES dostępny jest pod adresem: http://tnijurl.com/ee3a3c0ea9fe/. Organizacje, które nie rekrutowały się dotychczas do projektu MOWES proszone są o uzupełnienie pełnego formularza dostępnego pod adresem: http://tnijurl.com/faade0d8fab6/.

W obu przypadkach dokument ten musi zostać podpisany przez osoby uprawnione do reprezentowania organizacji zgodnie z danymi widniejącymi w KRS. Formularz należy przesłać w formie skanu lub dostarczyć do siedziby Fundacji GAP (ul. Rakowicka 10b/10). Organizacje, które nie rekrutowały się dotychczas do projektu MOWES są zobowiązane do przekazania dokumentów dodatkowych (statutu, wyciągu z KRS, formularza dot. pomocy de minimis).

3. Otrzymacie Państwo informację o zakwalifikowaniu do udziału w cyklu szkoleniowym.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona. Jedna organizacja może zgłosić maksymalnie 5 osób. Pełny regulamin udziału w szkoleniach MOWES dostępny jest pod adresem: http://es.malopolska.pl/fileadmin/Regulamin_KOM_zad6/20170505_KOM_Regulamin_Szkolen.pdf

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy () lub pod numerem telefonu: 12 423 76 05 (Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej).

***

Projekt "MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny” realizowany jest przez partnerstwo w składzie: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej (lider projektu), Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej SA, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, FRDL MISTiA, Spółdzielnia Socjalna OPOKA, Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. Projekty te są współfinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: 10, 31-511 Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: od 2017-05-30 do 2017-06-27
Organizator:

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej

Adres:

Rakowicka 10b lok. 10, 31-511 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 423 76 05

Faks:

12 423 76 03

E-mail:

biuro@fundacja.e-gap.pl

Www:

http://www.fundacja.e-gap.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • ekonomia, rynek pracy
 • ekonomia społeczna
 • kadry, zespół, zatrudnienie
 • prawo
 • przedsiębiorczość
 • spółdzielnie socjalne
 • zarządzanie