Przejdź do treści głównej

Nie tylko bieganie. Kupując, pomagasz - rusza akcja „Wsparcie po starcie”

autor(ka): Fundacja Poland Business Run
2017-05-19, 10:48
archiwalne
Fundacja Poland Business Run, organizator największego charytatywnego biegu w Polsce, zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Wsparcie po starcie”. Aby pomóc potrzebującym, wystarczy zrobić zakupy w sklepach Partnerów akcji, takich jak sieć Drogerii Natura czy firma OKNOPLAST. Zakup wybranych produktów pozwala także na wzięcie udziału w konkursie, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Akcja "Wsparcie po starcie" to inicjatywa, w którą może się włączyć każdy. Dzięki niej możemy pomagać, kupując specjalnie oznaczone produkty w wybranych sklepach. Ponieważ sieć posiada blisko 300 punktów na terenie całego kraju, nietrudno będzie je znaleźć. Akcja, której gospodarzem jest sieć Drogerii Natura, właśnie wystartowała.

"Wsparcie po starcie" daje możliwość wspierania działań Fundacji Poland Business Run, która pomogła już ponad stu osobom.

- Przystąpiliśmy do tej akcji, aby pomoc, jakiej udziela Fundacja Poland Business Run, mogła dotrzeć do kolejnych osób. Wspieranie wartościowych inicjatyw jest dla nas bardzo ważne. Od wielu lat aktywnie włączamy się w przedsięwzięcia mające na celu pomoc osobom potrzebującym. Uważamy, że rolą biznesu jest uczestniczenie w życiu społecznym i wspieranie fundacji takich jak Poland Business Run – mówi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes ds. finansowych w spółce Natura.

Robiąc zakupy w Drogeriach Natura w dniach 11.05-7.06 lub 3.09-17.09.2017 r., trzeba wybrać produkt oznaczony logotypem akcji „Wsparcie po starcie”. Kupując kosmetyki określonych marek, wspieramy Fundację Poland Business Run w pomaganiu osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Nie tylko Drogerie Natura zdecydowały się przyłączyć do akcji. Partnerem została także firma OKNOPLAST, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Dzięki wsparciu tej firmy od każdego okna i drzwi zewnętrznych sprzedanych w okresie 18.05-30.09.2017 r. na rzecz Fundacji zostanie przekazanych aż 10 złotych.

- Wszystkie osoby, które przyłączą się do akcji, będą mogły wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nich jest 43-calowy telewizor marki Philips. Kupujesz, pomagasz. Pomagasz, wygrywasz – mówi Grzegorz Ludwin, pomysłodawca i koordynator akcji „Wsparcie po starcie”.

A wszystko po to, aby pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową w zakupie protez lub innego zaopatrzenia ortopedycznego, dofinansowaniu rehabilitacji i konsultacji psychologicznych, jeśli takie są potrzebne. Do tej pory bieg zmienił na lepsze życie 139 beneficjentów.

Kraków Business Run sześć lat temu dał początek największemu charytatywnemu biegowi w Polsce i to właśnie razem z zapisami do niego rozpoczyna się „Wsparcie po starcie”. To już druga edycja akcji. Zaproszeni Partnerzy będą włączać się do niej w różnych terminach – od 11 maja do 30 września.

Szczegóły na stronie www.wsparciepostarcie.org

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Poland Business Run
Data wydarzenia: od 2017-05-11 do 2017-09-30
Organizator:

Fundacja Poland Business Run

Adres:

Henryka Siemiradzkiego 17 2, 31-137 Kraków, woj. MA

E-mail:

biuro@polandbusinessrun.pl

Www:

http://polandbusinessrun.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • osoby z niepełnosprawnościami