Przejdź do treści głównej

Bydgoszcz. Kurs „Specjalista ds. ngo po nowelizacjach przepisów”

autor(ka): Katarzyna Janiszewska
2017-05-19, 08:45
płatne
Kurs „Specjalista ds. ngo po nowelizacjach przepisów” odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2017 w Bydgoszczy. Udział płatny.

Wyjaśnienie prawnych, organizacyjnych i finansowych aspektów współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi. Omówienie ustawy o działalności pożytku publicznego, akty wykonawcze oraz przykładowe uchwały JST dotyczące współpracy z NGO. Szczególną uwagę zostanie położona w zakresie kompleksowego i praktycznego przekazania treści odnoszących się do współpracy finansowej – zlecania zadań, druków ofert, rozliczeń i sprawozdań zadań zlecanych w poszczególnych trybach. Z uwagi na liczne zmiany prawne w zakresie zlecania zadań publicznych organizacjom pozarządowym dokonane w 2016 r. kurs stanowi zarówno propozycję dla pracowników, rozpoczynających pracę, jak i aktualnie pracujących, jako poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kujawsko-Pomorskie BIuro Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Unii Lubelskiej 4 C, 85-059 Bydgoszcz , woj. kujawsko-pomorskie
Data wydarzenia: od 2017-05-31 do 2017-06-01
Organizator:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

Adres:

Unii Lubelskiej 4C, 85-059 Bydgoszcz, woj. KP

Tel.:

52 321 18 90

Faks:

52 321 18 92

E-mail:

info@bydgoszcz-frdl.pl

Www:

http://www.bydgoszcz-frdl.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją