Przejdź do treści głównej

Sopot. Pani tu rządzi, czyli kobieco o finansach i nie tylko

autor(ka): Katarzyna Szafarczyk
2017-05-19, 12:46
archiwalne
"Pani tu rządzi! - czyli jak skutecznie zaplanować i zarządzać swoją finansową przyszłością". To projekt, którego celem jest szerzenie świadomości, edukacji finansowej wśród kobiet. Konferencja skierowana jest do Pań, które chcą mądrze i z głową zarządzać swoim budżetem, a także budować swoją niezależność finansową poprzez rozwój osobisty oraz biznesowy.

Pierwsza w Polsce konferencja o finansach skierowana dla Kobiet.

Chcemy Ci pokazać, że odrobina odwagi, szczypta pewności siebie i porządna dawka wiedzy może na zawsze zmienić Twoje finansowe przeznaczenie. Jesteś na to gotowa?

Nasi prelegenci to specjaliści nie tylko od finansów, ale również eksperci od marketingu, rozwoju biznesu, rozwoju osobistego, zdrowia i wizerunku.

Pragniemy poruszyć kobiece serca do tego, aby wzięły życie w swoje ręce i udowodniły sobie same, że nie ma rzeczy niemożliwych! Zainspirują Was do tego nasi goście, kobiety, które na pewnym etapie swojego życia powiedziały sobie „Teraz albo nigdy!” Opowiedzą, jak wyglądała ich droga do pierwszego miliona i nauczą Ciebie tego samego.

Każda z uczestniczek otrzyma od nas wspaniały prezent – książkę Fryderyka Karzełka „Pieniądze są sexy” o wartości 39zł w cenie biletu!

NASZA AGENDA:
9:30 – 10:00 – Rejestracja i networking
10:00 – 10:30 – Magda Kołucka „Jak przekuć pasję w dochodowy biznes?” – czyli co zrobić, aby Twoja pasja stała się dla Ciebie źródłem prawdziwego przychodu.
10:30 – 11:30 – Fryderyk Karzełek „Heksagon Szczęścia i 6 sposobów zarabiania pieniędzy” – 6 sposobów na to, aby budować swoją finansową niezależność w spójności z każdą sferą życiową.
11:30 – 12:00 – Katarzyna Szafarczyk „Śmiech to zdrowie” – czyli jak nasze zdrowie wpływa na nasz portfel. Razem z Kasią poćwiczymy jogę śmiechu 
12:00 – 12:30 – przerwa i moderowany networking - nauczymy Ciebie efektywnej sztuki networkingu – prowadzi Fryderyk Karzełek i Magdalena Balcerzak
12:30 – 13:00 – Magdalena Balcerzak „Od zera do milionera” – prawdziwa historia młodej dziewczyny, która udowodniła, że jej życie, jest w jej rękach!
13:00 – 14:00 – warsztaty – Projektowanie osobistej drogi do niezależności finansowej – z tych zajęć wyjdziesz nie tylko zainspirowana, ale przede wszystkim stworzysz swój własny plan na realizację tego, o czym już od dawna marzysz!
14:00 – 14:30 – Gość specjalny – informacja już wkrótce.
14:30 – 14:45 – Kobiety takie jak My – niespodzianka 
14:45 – 15:15 – Loża Prelegentów – możecie bez skrępowania pytać naszych prelegentów dosłownie o wszystko, aby wynieść z tej konferencji, jak najwięcej wartości dla siebie.
15:15 – 15:30 - Losowanie nagród, wspólne zdjęcia – przyjemne niespodzianki od naszych sponsorów na miłą pamiątkę.
15:45 – Obiad z prelegentami – niesamowita okazja do tego, aby porozmawiać sam na sam z naszymi prelegentami, poznać się bliżej i być może nawiązać relacje, które zaowocują w przyszłości. Dla każdej z Pań, która posiada bilet VIP lub pakiet Business.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Destin
Miejsce: Sekretariat Restaurant & Events, Polna 1, 81-745 Sopot, woj. pomorskie
Data wydarzenia: 2017-06-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja ekonomiczna
  • ekonomia
  • kobiety